Wstrząsające! Znany aktor bestialsko zamordował żonę

2018-04-13 12:04 Świat
komentarze ()
Wstrząsające! Znany aktor bestialsko zamordował żonę

Wstrząsające! Znany aktor bestialsko zamordował żonę

2018-04-13 12:04 Świat

Takie straszne rzeczy dzieją się wszędzie. Choć wydawać by się mogło, że to zwyczajnie nieludzkie, to jednak się zdarza. Wstrząsające – znany aktor bestialsko zamordował żonę. Sposób w jaki ją zabił aż wywołuje ciarki na plecach. 

 

W Rosji ma status gwiazdy, a zdolny był do najgorszej możliwej zbrodni – do morderstwa. Do tego nie skrzywdził osoby anonimowej, aktor zamordował własną żonę! To niewyobrażalna i wyjątkowo brutalna tragedia.

 

Konstantin Kordo-Sysojew, spędzi w więzieniu 11 lat. Tak zdecydował sąd w wyroku ogłoszonym 11 kwietnia. Jego krewni wciąż nie mogą uwierzyć, by kochający mąż był zdolny w tak przerażający sposób rozprawić się z małżonką.

 

 

Słynny aktor zamordował żonę

 

Kordo-Sysojew swoją małżonkę Natalię uderzył 69 razy kijem, w który uprzednio wbił gwoździe. Mężczyzna uparcie nie przyznawał się do winy, ale wymiar sprawiedliwości widział wiele niejasności i plątania się w zeznaniach z jego strony, dlatego nie dał się zwieść na manowce.

 

Natalia pracowała jako stewardessa – jej mąż był bardzo zazdrosny i wciąż oskarżał małżonkę o nowe zdrady. W którymś momencie zgłosił zaginięcie ukochanej. Służby znalazły ją potem zmasakrowaną do tego stopnia, że ciężko było ją rozpoznać. W takich tragicznych okolicznościach zakończyła życie.

 

Kobieta chciała odejść od męża, miała dość ciągłych wyrzutów i awantur. Kobieta zaczęła bać się o własne życie, ale nie zdążyła o siebie zadbać. Jej bliscy od razu stwierdzili, że w sprawę jej zaginięcia zamieszany będzie Konstantin, nie mieli jednak pojęcia, jak bardzo skrzywdził ich krewną.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »