Staruszek więził syna w skrzyni przez 20 lat. Powód jest porażający

2018-04-09 12:17 Świat
komentarze ()
Staruszek więził syna w skrzyni przez 20 lat. Powód jest porażający

Staruszek więził syna w skrzyni przez 20 lat. Powód jest porażający

2018-04-09 12:17 Świat

To do czego czasem dochodzi na świecie, to co robią ludzie innym ludziom, bardzo często mrozi krew w żyłach. Ten staruszek przez 20 lat więził syna w skrzyni. Powód jest porażający.

 

Ludzie gotują ludziom często los gorszy niż mógłby to sobie wyobrazić najlepszy reżyser horrorów. Tak było i w tym przypadku. Ojciec zgotował własnemu dziecku prawdziwe, niewyobrażalne piekło.

 

Mężczyzna z Japonii stwierdził, że jego syn jest chory psychicznie. Z tego powodu przez 20 lat trzymał go zamkniętego w drewnianej skrzyni. 73-letni Japończyk trafił w ręce policji.

 

 

Więził syna w skrzyni

 

73-letni Yohsitan Yamasaki mieszkający w mieście Sanda wypuszczał syna ze skrzyni tylko raz dziennie – by go nakarmić i umyć. Zdaniem ojca, jego dziecko było agresywne i miało problemy psychiczne.

 

Więzienie mężczyzny miało 90 cm szerokości i 1,8 metra długości. Okrucieństwo ojca wobec własnego dziecka było więc absolutnie niewyobrażalne. Uwolnionym 42-latkiem zajęli się lekarze oraz lokalne władze. To pracownicy opieki socjalnej odwiedzili staruszka w domu i odnaleźli jego uwięzionego syna.

 

Co gorsza, to nie jedyny taki przypadek w historii. W grudniu policjanci znaleźli zwłoki 33 letniej kobiety, którą rodzice więzili przez 15 lat. W chwili odnalezienia kobieta ważyła 19 kilogramów. Sekcja zwłok wykazała, że zamarzła na śmierć. Jej rodzice również tłumaczyli, że kobieta była  agresywna i dlatego musieli ją zamknąć.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »