SENSACJA! Duda bez PiS, nieoczekiwany następca

2018-04-03 13:15 Finanse i Polityka
komentarze ()
SENSACJA! Duda bez PiS, nieoczekiwany następca

SENSACJA! Duda bez PiS, nieoczekiwany następca

2018-04-03 13:15 Finanse i Polityka

Najnowsze doniesienia medialne to prawdziwa sensacja. Prawo i Sprawiedliwość ma już dość prezydenta. Andrzej Duda nie jest uwzględniany w dalszym planie partii. PiS wyznaczyło na jego miejsce nieoczekiwanego zastępce. Ta decyzja szokuje.

 

Dziennikarzom Super Expressu udało się dotrzeć do informatorów prosto z Nowogrodzkiej. Politycy PiS mają dość Andrzeja Dudy, a miarka ostatecznie przebrała się w momencie, kiedy prezydent zawetował ustawę degradacyjną.

 

Andrzej Duda skończony w PiS? Na jego miejscu zasiądzie…

 

Jak twierdzi informator SE ze środowiska PiS w siedzibie partii na Nowogrodzkiej powstał już plan najbliższych wyborów prezydenckich, które odbędą się w 2020 roku. Okazuje się, że PiS nie uwzględnił w swoich planach Andrzeja Dudy jako kandydata na prezydenta.

 

 

Co bardziej szokujące, plany partii zakładają, że jego miejsce zastąpi nie kto inny, a Beata Szydło. Ta decyzja jest co najmniej zaskakująca, ponieważ była premier straciła bardzo dużo w oczach wyborców w związku z aferą z nagrodami dla jej rządu.

 

O tym, że weto prezydenta znacznie pogorszyło jego stosunki z partyjnymi współpracownikami świadczą chociażby wypowiedzi polityków PiS. Marek Suski poinformował ostatnio, że po tej decyzji Andrzej Duda stracił w partii prawo do głosu.

 

– Sądzę, że prezydent zrobił krok w kierunku, przynajmniej z jego punktu widzenia, elektoratu lewicowo-postkomunistycznego, tych, którzy służyli Rosji – powiedział Suski w wywiadzie dla Superstacji.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »