Gwiazda M jak Miłość oszpecona! Przerażające zdjęcia

2018-04-03 13:12 Kraj
komentarze ()
Gwiazda M jak Miłość oszpecona! Przerażające zdjęcia

Gwiazda M jak Miłość oszpecona! Przerażające zdjęcia

2018-04-03 13:12 Kraj

To straszne. Dla aktorek wygląd zewnętrzny jest szczególnie ważny. Ta gwiazda M jak Miłość przekonała się o tym dobitnie, ponieważ została oszpecona. Te zdjęcia przerażają.

 

Serialowa Anna, aktorka Tamara Arciuch chciała się odmłodzić, a zrobiła tym sobie ogromną krzywdę. Chociaż zabiegi medycyny estetycznej na ogół poprawią wygląd i wpływają na zadowolenie kobiet, to tym razem tak się nie stało.

 

W połowie marca aktorka M jak Miłość zdecydowała się na zabieg naświetlania skóry laserem. Przez to jej twarz zamiast wyglądać kwitnąco przypomina… czerwony placek. Na pewno nie takich efektów się spodziewała.

 

Gwiazda M jak Miłość się oszpeciła

 

 

 Zaczerwienie i pieczenie twarzy to jeden z podstawowych skutków ubocznych tego zabiegu. Tamara ma szczególnie wrażliwą skórę, więc przebarwienia wciąż się u niej utrzymują. Musi nawilżać cerę specjalnymi kremami i przez trzy miesiące nie może wychodzić na mocne słońce, więc wakacje będą musiały poczekać – twierdzi osoba będąca informatorem „Faktu”.

 

Teraz gwiazda uwielbianego serialu będzie musiała poczekać kilka tygodni na to, żeby jej skóra wróciła do dawnej formy. Nie taki na pewno był cel wykonywania zabiegu. Dla aktora twarz to narzędzie pracy, na pewno charakteryzatorki będą musiały się napracować zanim wypuszczą Arciuch na plan.

 

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »