Kupiłeś to w Lidlu? Sklep błaga o zwrot: "To może eksplodować i was zabić!"

2018-03-28 11:33 Kraj
komentarze ()
Kupiłeś to w Lidlu? Sklep błaga o zwrot:

Kupiłeś to w Lidlu? Sklep błaga o zwrot: "To może eksplodować i was zabić!"

2018-03-28 11:33 Kraj

Jesteś klientem hipermarketu Lidl i ostatnio kupiłeś ten produkt? Uważaj! Sklep dosłownie błaga kupujących o jego zwrot, wszyscy są przerażeni. „To może was zabić!”.

 

Lidl ma w Polsce wielu klientów. Ostatnio jednak znana sieć supermarketów wypuściła produkt, który okazuje się być wielce niebezpieczny. Dosłownie błagają o jego zwrot obawiając się o zdrowie i życie swoich klientów.

 

W specjalnym komunikacie Lidl poinformował swoich klientów o tym, że jeden z produktów, który można było nabyć w ich sklepach jest wadliwy – może eksplodować, a nawet wywołać pożar! Sklep prosi o natychmiastowe zaprzestanie używania tego produktu.

 

Lidl dopuścił bubel do sprzedaży

 

Wadliwym produktem jest maszynka do strzyżenia włosów i brody z komorą próżniową SHVB 800 A1 marki Silvecrest, wyprodukowaną przez firmę TARGA GmbH, o numerze 290952. Podany numer znajduje się na spodzie urządzenia.

 

 

 Z uwagi na błąd produkcyjny, w przypadku pojedynczych urządzeń nie można wykluczyć prawdopodobieństwa wystąpienia pożaru i eksplozji podczas ładowania lub dalszego korzystania z nich. W związku z tym firma TARGA GmbH prosi wszystkich klientów o zastosowanie się do niniejszego wycofania i zaniechanie dalszego użytkowania urządzenia – podaje komunikat.

 

Każdy korzystający z tej maszynki powinien szczególnie na siebie uważać, aby nie ryzykować swoim życiem i zdrowiem. Maszynki były sprzedawane w Lidlu na terenie całej Polski od  14 grudnia 2017 roku.

 

Artykuł można zwrócić w każdym sklepie Lidl bez okazywania paragonu. Oczywiście, koszt jego zakupu zostanie przez supermarket bezzwłocznie zwrócony. Pytanie, czy wypuszczenie tego produktu nie odbije się na wynikach sprzedaży Lidla w ogóle.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »