Gessler puściły nerwy! Wyleci z TVN? Jest komentarz

2018-03-19 13:48 Kraj
komentarze ()
Gessler puściły nerwy! Wyleci z TVN? Jest komentarz

Gessler puściły nerwy! Wyleci z TVN? Jest komentarz

2018-03-19 13:48 Kraj

Magdzie Gessler puściły nerwy! Po tym, jak pojawiły się głosy o tym, że popularna restauratorka wyleci z TVN-u, postanowiła przerwać milczenie. Mamy komentarz gospodyni „Kuchennych Rewolucji”.

 

Niedawno całą Polską wstrząsnęły pogłoski, że Magda Gessler wyleci z telewizji. Wielu się dziwiło, dlaczego tak miało by się stać, skoro znana jest z tego, że podnosi oglądalność wszędzie tam gdzie się pojawia, a jej program od lat jest hitem ramówki.

 

Podczas ostatniego odcinka Kuchennych Rewolucji, kręconych w Sieradzu, Magda Gessler miała na sobie kurtkę, na której na plecach znajdował się sierp i młot. Propagowanie komunizmu jest w Polsce zakazane prawnie. Magdzie Gessler – jeśli sprawą zajmie się prokuratura – grozi za to kara grzywny i do dwóch lat pozbawienia wolności.

 

Magda Gessler komentuje pogłoski

 

Wiele wskazuje na to, że rządząca partia Prawa i Sprawiedliwości, która nie sympatyzuje z telewizją TVN, zrobi wszystko, żeby ukarać ich największą gwiazdę.

 

 

Restauratorka znana jest z wybuchowej osobowości. Od razu postanowiła skomentować pogłoski, które pojawiły się na jej temat. Jej słowa są jednak zaskakujące. Mimo iż założyła kurtkę z sierpem i młotem to twierdzi… że walczy z komuną!

 

 Jestem przedstawicielką świata kulinarnego, więc proszę mnie nie prowokować pytaniami na tematy polityczne i kurtki, którą założyłam podczas odcinka. Zaangażowanie w jego produkcję i tempo pracy nie pozwoliło mi nawet dojrzeć tego znaku – skomentowała sprawę kurtki pani Magda

 

– Nie byłam nigdy za żadnym systemem totalitarnym walczyłam przeciwko niemu od 14 roku życia rozwieszając plakaty antyrządowe… Kurtka jest karykaturą tego znaku to i tak był przypadek, bo tępo nie pozwala obserwować moich pleców. Symbol był przekreślony, nieważne nikt nie miał takiej intencji. Walczę codziennie z komuną i jej pozostałościami na talerzu, tego nie słyszycie?! Trzeba uważniej słuchać moich tekstów są mocno krytykujące system, który wykończył kulturę jedzenia… komuna zabiła wielką Polską kuchnię, a ja ją odtwarzam na nowo od 27 lat – oświadczyła Gessler za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych.

 

Komentarz restauratorki może wskazywać, że Gessler nie musi się obawiać o swoją pozycję w TVN. Można oczekiwać, że stacja będzie broniła swojej gwiazdy w przypadku ewentualnego procesu.

 

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »