Celebrytka zaprosiła fanów na darmowy seks. Szokujący finał

2018-03-11 12:26 Świat
komentarze ()
Celebrytka zaprosiła fanów na darmowy seks. Szokujący finał

Celebrytka zaprosiła fanów na darmowy seks. Szokujący finał

2018-03-11 12:26 Świat

Zupełnie niespodziewany obrót miała akcja zorganizowana przez znaną blogerkę. Celebrytka zaprosiła fanów na darmowy seks. Jej zaproszenie spotkało się z niemałym odzewem, gwiazdę zaś spotkał zaskakujący finał całego wydarzenia.

 

Słynna chińska blogerka i celebrytka za pomocą swojego profilu w mediach społecznościowych zaprosiła fanów na darmowy seks. Podała nawet szczegółowe dane adresowe. Zaproszenie spotkało się z niemałym odzewem, jednak konsekwencje były dla gwiazdy dość przykre.

 

Celebrytka zaprosiła na darmowy seks

 

Ye Mouyi jest w Chinach popularną blogerką. Na chińskim portalu społecznościowym Weibo opublikowała film, w którym zapowiedziała swoim fanom, że czeka na nich w hotelu, w którym będzie z nimi uprawiała darmowy seks. Podała dokładny adres, a nawet numer pokoju.

 

Na odzew nie trzeba było długo czekać. Pod hotelem zebrało się blisko 3 tysiące mężczyzn, którzy liczyli na „numerek” z popularną internetową gwiazdą. Okazało się jednak, że cała akcja jest tylko performance’em celebrytki. Ona sama poinformowała, że jej zaproszenie było oszustwem.

 

 

Szokujący finał akcji

 

Zawiedzeni panowie mogli poczuć smutek i żal po tym, jak okazało się, że nie dostąpią zaszczytu uprawiania seksu z internetową gwiazdą. Zupełnie inaczej podeszły do tematu chińskie służby.

 

Otóż ich zdaniem blisko 3-tysięczny tłum zebrany pod hotelem był… „nielegalnym zgromadzeniem”. Ponieważ zaś zorganizowała je Ye Mouyi, to ją spotkała kara. Młoda celebrytka została skazana na 15 dni aresztu i grzywnę w wysokości 500 juanów, czyli równowartość ok. 270 zł.

 

Z pewnością nie o taki finał wydarzenia chodziło blogerce. Być może chciała ona pokazać, że mężczyźni zdolni są do wszystkiego, jeśli mają obiecany darmowy seks. Nie chciała jednak raczej trafić do więzienia.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia
Następne newsy »