Pierwszy raz w historii, Urbański w szoku. "Kur*y" w Milionerach

2018-03-06 18:55 Kraj
komentarze ()
Pierwszy raz w historii, Urbański w szoku.

Pierwszy raz w historii, Urbański w szoku. "Kur*y" w Milionerach

2018-03-06 18:55 Kraj

Takiej wpadki w programie „Milionerzy” stacji TVN jeszcze nie było! Hubert Urbański zamarł, gdy usłyszał z ust uczestnika coś całkowicie nieoczekiwanego. Widzowie także bez wątpienia nie spodziewali się tego, co nastąpiło.

 

Jakub Grzankowski z Poznania był jedną z osób, która otrzymała wyjątkową szansę na zawalczenie o milion złotych w popularnym telewizyjnym show. Niestety uczestnik poległ… już na drugim pytaniu.

 

„Milionerzy”: Kontrowersyjna wpadka

 

– Trzy z czterech nazw odnoszą się do tego samego oceanu. Która go nie dotyczy?  brzmiało zagadnienie, które wyraźnie przerosło uczestnika. Mężczyzna mógł wybrać między odpowiedziami: Spokojny, Pacyfik, Wielki i Atlantyk. Ostatecznie wytypował jednak nieprawidłowe rozwiązanie.

 

 

Urbański w szoku

 

Kiedy Hubert Urbański oznajmił mu, że się pomylił, z ust uczestnika padło chyba najpopularniejsze polskie przekleństwo. „O ku*wa!” – wykrzyknął Grzankowski, czym wyraźnie zadziwił wszystkich zebranych.

 

– Można i tak to ująć… Trzy z czterech, oprócz Atlantyku, odnoszą się do tego samego oceanu – Spokojnego powiedział zagubiony nieco prowadzący, próbując wybrnąć z trudnej, nieoczekiwanej sytuacji.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia
Następne newsy »