Robbie Williams w ciężkim stanie. Choroba chce go zabić

2018-03-03 15:41 Świat
komentarze ()
Robbie Williams w ciężkim stanie. Choroba chce go zabić

Robbie Williams w ciężkim stanie. Choroba chce go zabić

2018-03-03 15:41 Świat

Robbie Williams cieszy się wiernym gronem fanów z całego świata. Ich sympatię zaskarbił sobie hitami, które niejednokrotnie znajdowały się da podium list przebojów. Choć mógł sprawiać wrażenie usatysfakcjonowanego ze swojej kariery i życia prywatnego – przeżywa koszmar.

 

Muzyk, znany z takich piosenek jak „Feel” czy „Angels” mógł sprawiać wrażenie zadowolonego ze swojego życia. Osiem lat temu ożenił się i został ojcem.

 

W przeszłości Williams miał problemy z narkotykami i skłonności do depresji. Wydawać by się mogło, że piosenkarz na dobre odciął się od tamtego okresu swojego życia. Niestety, okazuje się, że cierpi na depresję.

 

Robbie Williams w ciężkim stanie

 

Muzyk nie ukrywa, że mierzy się z chorobą. W udzielonym ostatnio wywiadzie ujawnił, że nie jest mu łatwo z nią walczyć.

 

 

 – Mam chorobę, która chce mnie zabić. Jest w mojej głowie, więc muszę się przed tym uchronić  wyznał w rozmowie z „The Sun”.

 

W biegłym roku lekarze postawili bardzo niepokojącą diagnozę. W mózgu Williamsa wykryto anomalię i muzyk musiał odwołać trasę koncertową.

 

 – Czułem drętwienie ręki, nie mogłem opanować drżenia z boku moich ust. Nie mogłem oddychać i miałem bóle głowy. Miałem wykonane badania krwi i miałem różne skany, w tym te z mojego serca i mózgu. Wykryto pewne anomalie, w tym coś na moim mózgu, wyglądało to jak krew wspominał muzyk.

 

Kim jest Robbie Williams?

 

Robbie Williams jest piosenkarzem, muzykiem i multiinstrumentalistą. Swoją karierę zaczynał od udziału w boys-bandzie „Take That”. Dzięki niemu zyskał popularność i rozpoznawalność.

 

Obecnie jest niezależny, prezentuje przede wszystkim muzykę pop, jednak świetnie czuje się także w gatunkach rockowych, dance’owych, a nawet w jazzie. Sam komponuje swoje piosenki i sam pisze do nich teksty. Jak donosi Wikipedia, jest żonaty i ma dwójkę dzieci.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia
Następne newsy »