Makabra w windzie. Nie żyje kobieta i dziecko

2018-03-03 15:36 Świat
komentarze ()
Makabra w windzie. Nie żyje kobieta i dziecko

Makabra w windzie. Nie żyje kobieta i dziecko

2018-03-03 15:36 Świat

Wiadomość o makabrycznych zdarzeniu, do którego doszło w windzie wstrząsnęła społeczeństwem. W tragicznym wypadu zmarła młoda kobieta i jej maleńki synek.

 

Do tych tragicznych wydarzeń doszło w Rosji w Symferpolu na Krymie. Młoda kobieta chciała udać się ze swoim sześciomiesięcznym dzieckiem na spacer.

 

W tragicznym wypadku w windzie zmarła kobieta i jej sześciomiesięczny synek

 

Kobieta mieszkała w bloku, na 9 piętrze. Weszła jak zwykle do windy i nie spodziewała się tego, jak tragicznie rozwinie się ta sytuacja. Nagle winda niespodziewanie stanęła między trzecim a czwartym piętrem.

 

 

Krzyki uwięzionej kobiety zaalarmowały sąsiadów, którzy ruszyli na pomoc. Udało im się uchylić drzwi, ale nie tak szeroko, żeby Rosjanka i jej synek mogli z niej wyjść. Wózek został częściowo wypchnięty poza kabinę. Wtedy drzwi się zacisnęły.

 

Zamieszanie na klatce zaniepokoiło także męża uwięzionej kobiety, który ruszył jej na pomoc. Natalia próbowała wypchnąć wózek, a sąsiedzi ciągnęli go na klatkę schodową. Wtedy wydarzyła się wielka tragedia. Winda niespodziewanie ruszyła do góry i zmiażdżyła kobietę i jej dziecko.

 

Chociaż od razu wezwano pogotowie, a ratownicy przybyli dosyć szybko, to nie udało się uratować kobiety i jej synka. Zginęli na miejscu, zmiażdżeni przez windę.

 

– Moja żona mogła przeżyć, gdyby wydostała się z windy, zanim kabina ruszyła. Płakała i krzyczała, że nasz syn już nie żyje powiedział mąż kobiety, którego ta wielka tragedia bardzo dobiła.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia
Następne newsy »