Miała tylko 18 lat. Gwałcił śliczną modelkę przez 61 tysięcy godzin

2018-02-23 19:38 Świat
komentarze ()
Miała tylko 18 lat. Gwałcił śliczną modelkę przez 61 tysięcy godzin

Miała tylko 18 lat. Gwałcił śliczną modelkę przez 61 tysięcy godzin

2018-02-23 19:38 Świat

To straszna historia, która, niestety, zdarzyła się naprawdę. Przez 7 lat więził i gwałcił modelkę. Dziewczyna przeżyła prawdziwy koszmar, z którego na pewno trudno jej się będzie pozbierać.

 

Ukrainka Natasza Serebriy była młodą i naiwną dziewczyną, kiedy poznała o 30 lat starszego od siebie biznesmena. Nie podejrzewała wtedy, że ten człowiek tak drastycznie zmieni jej życie.

 

Pozory mylą

 

Wieczysław R. wydawał się być dobrym, opiekuńczym człowiekiem. Okazał się jednak zdolny do okropnych czynów.

 

Natasza miała 18 lat i była obiecującą, początkującą modelką, kiedy poznała Wieczysława. Ten najpierw odciął ją od rodziny i znajomych, a potem wywiózł do Turcji, gdzie zaczęła się jej gehenna.

 

Naiwna modelka nie mogła się spodziewać, że ich historia skończy się tak, a nie inaczej. Na początku bowiem mężczyzna był szarmancki i opiekuńczy względem niej. Gdy jednak znaleźli się sami w Turcji, zmienił się o trzysta sześćdziesiąt stopni. W ciągu miesiąca zaczął terroryzować Nataszę.

 

 

Więził i gwałcił modelkę

 

– Powtarzał, że musi mnie na nowo wychować, bo wszystko robię w niewłaściwy sposób. Robiłam wszystko aby mu się przypodobać – relacjonuje pokrzywdzona dziewczyna.

 

Kiedy biznesmen zaczął się nad nią znęcać, dziewczyna była w 6 miesiącu ciąży. Przez 7 lat więził i gwałcił modelkę. Bił ją nawet krótko po porodzie, kiedy ta karmiła jeszcze piersią. Kobieta nie mogła wychodzić sama z domu ani rozmawiać z sąsiadami. Zabronił jej również stosowania antykoncepcji, dlatego dziewczyna wkrótce znowu zaszła w ciążę.

 

Sprytna ucieczka

 

W ucieczce modelce pomógł dorosły syn jej oprawcy, z poprzedniego związku. Niestety Wieczysław odnalazł ją i ponownie uwięził. Ostatnie trzy miesiące swojego więzienia kobieta opisuje jako straszny horror.

 

Ważyła zaledwie 38 kg, a z powodu gwałtów i bicia dostała krwotoku. W końcu wybłagała Wieczysława by ten zabrał ją do szpitala. Tam przyznała się lekarzom do tego, że jest ofiarą i poprosiła ich o pomoc. Niestety, kiedy oprawca zorientował się co jest grane – uciekł. Obecnie jest poszukiwany przez policję.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia
Następne newsy »