Para brutalnie pobiła noworodka. Amputowali mu nogi

2018-02-20 20:03 Świat
komentarze ()
Para brutalnie pobiła noworodka. Amputowali mu nogi

Para brutalnie pobiła noworodka. Amputowali mu nogi

2018-02-20 20:03 Świat

Szczyt nieludzkiej obrzydliwości! Para brutalnie pobiła noworodka, do tego stopnia, że lekarze amputowali mu nogi. O bestialstwie tych ludzi aż strach myśleć.

 

Miarą człowieczeństwa jest między innymi miłość do własnego potomstwa. Dla ludzi zdolnych do empatii uderzenie niemowlęcia jest czymś niewyobrażalnym.

 

Lekarz amputowali mu nogi

 

Niestety, nie w przypadku tej pary, która tak brutalnie pobiła własne, nowo narodzone dziecko, że maleństwu trzeba było amputować nogi.

 

Rodzice 41-dniowego dziecka za swój czyn zostali skazani na 10 lat więzienia. To bardzo mało biorąc pod uwagę to jaką krzywdę wyrządzili swojemu potomkowi.

 

Dziecko nie tylko będzie musiało wejść w życie bez kochających rodziców w roli swoich opiekunów, ale również z ogromnym utrudnieniem, jakim niewątpliwie jest kalectwo, do którego je doprowadzili.

 

 

Rodzice bez poczucia winy

 

Co jeszcze bardziej oburzające 24-letnia Jody Simpson i 47-letni Antony Smith nie wykazali żadnej skruchy i nie mieli wyrzutów sumienia z powodu tego, co zrobili własnemu dziecku.

 

Matka dziecka zgłosiła się z nim do lekarza twierdząc, że prawdopodobnie zachorowało ono na grypę. Gdy lekarz zobaczył jego obrażenia, przeraził się. Maluch był o krok od śmierci.

 

Zgotowali dziecku piekło

 

Rentgen wykazał, że dziecko ma osiem złamań, w tym zwichniętą kostkę, co jest wynikiem skręcenia lub ostrego „szarpnięcia”. Dziecko przeżyło aż 11 operacji. Nie udało się uratować jego nóg. Chłopiec jest też częściowo głuchy w wyniku obrażeń.

 

Według Prokurator Heather Stangoe nie jest jasne, czy obrażenia chłopca zostały spowodowane „przy jednej okazji” czy też był on regularnie bity. Wiadomo jednak, że matka czekała 9 godzin, zanim zgłosiła się z nim do lekarza.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia
Następne newsy »