Wróżbita przepowiedział przyszłość Kaczyńskiego i Tuska

2018-02-18 15:47 Finanse i Polityka
komentarze ()
Wróżbita przepowiedział przyszłość Kaczyńskiego i Tuska

Wróżbita przepowiedział przyszłość Kaczyńskiego i Tuska

2018-02-18 15:47 Finanse i Polityka

Jeden z najbardziej popularnych wróżbitów w Polsce Maciej Skrzątek, występujący na ogół jako wróżbita Maciej, mówił w programie „Skandaliści” w Polsat News o politycznej przyszłości Jarosława Kaczyńskiego i Donalda Tuska. Według wróżbity władza Jarosława Kaczyńskiego jest niezagrożona, Donald Tusk nie wróci do Polski, gdyż jest zadowolony ze swojego aktualnego położenia.

 

Według wróżbity Macieja prezes PiS Jarosław Kaczyński „jest całkowicie inaczej postrzegany przez nas, niż w rzeczywistości jest”.  

 

- Jest w dobrych latach numerologicznych - komentował wyciągając kartę "Gwiazdy". 

 

- Będzie zarządzał nadal, jego pozycja nie jest zagrożona. Tarot zwraca uwagę na jego przemęczenie. Uważam, że jego bardzo zmęczyła polityka. Jest bardzo ambitny, jak coś robi, to do końca. Jeżeli miałby odejść z polityki, to na własne życzenie - stwierdzi wróżbita.

 

 

Tarocista odniósł się także do przyszłości szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska. Wyciągając karty „Cesarz” i „Rydwan” ocenił, że były premier nie wróci do Polski, gdyż jest zadowolony ze swojego obecnego położenia.

 

– Jemu jest dobrze (…) jest zadowolony z tego co ma. „Rydwan” jest to karta zagranicy. Ponadto według wróżbity Donald Tusk jawi się jako osoba operatywna, przykładająca ogromną uwagę do szczegółów. – Jak robi coś to stara się to zrobić jak najlepiej – dodał.

 

Podobne wizje wróżbita Maciej przedstawiał już w grudniu ubiegłego roku w rozmowie z tygodnikiem „Wprost”. Twierdził wówczas, że polityczna przyszłość Jarosława Kaczyńskiego jest niezagrożona, ale pogorszy się jego zdrowie. Według tej samej wizji Donald Tusk nie wróci do Polski, gdyż jest przekonany, że nie mógłby już liczyć na poparcie.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia
Następne newsy »