Potworna śmierć 18-latki. Rozerwali ją na kawałki i wymyli wybielaczem

2018-02-13 12:57 Świat
komentarze ()
Potworna śmierć 18-latki. Rozerwali ją na kawałki i wymyli wybielaczem

Potworna śmierć 18-latki. Rozerwali ją na kawałki i wymyli wybielaczem

2018-02-13 12:57 Świat

Prokuratura stara się zrekonstruować ostatnie chwile życia 18-letniej Pameli Mastropietro. Pochodząca z Rzymu nastolatka prawdopodobnie została zamordowana. Jej poćwiartowane zwłoki znaleziono w dwóch walizkach. Bagaże pozostawiono na ulicy w pobliżu centrum miasta Macerata. O zabójstwo jest podejrzanych czterech Nigeryjczyków.

 

Poćwiartowane zwłoki Pameli Mastropietro znaleziono 31. stycznia. O zabicie 18-latki oskarżono Desmonda Lucky, Awelima Lucky i Innocenta Oseghale. Jak podaje ANSA, Desmonda Lucky miał sprzedać nastolatce zanieczyszczoną dawkę heroiny, którą dziewczyna wstrzyknęła sobie. Nie wiadomo, czy zmarła na skutek przedawkowania, czy została zabita z premedytacją. Tą ostatnią wersję forsuje prokuratura.

 

Według śledczych po zażyciu narkotyków Pamela udała się z Desmondem, Awelimą i  Oseghale do mieszkania tego ostatniego. Tam miała zostać zaatakowana na tle seksualnym i zabita – prawdopodobnie zginęła od ciosów noża w brzuch.

 

By usunąć ślady gwałtu, mordercy wymyli narządy rozrodcze ofiary wybielaczem, a następnie rozczłonkowali na 20 kawałków – informuje "Il  Messaggero".

 

 

Według prokuratury zajęło im to pięć godzin. Hipotezę tą postawiono po sprawdzeniu logowań telefonów sprawców oraz przejrzeniu listy połączeń. Między 12.00 a 18.00 ich komórki były nieaktywne, co zdaniem śledczych wskazuje na to, że byli razem. Między 18.00 a 19.00 ponownie zaczęli się ze sobą komunikować za pomocą telefonów. Niewykluczone, że uzgadniali, co zrobić z ciałem Pameli. 

 

Chociaż prokuratura nie ma jeszcze wyników sekcji zwłok Pameli, prokurator Giovanni Giorgio powiedział na konferencji prasowej, że uważa śledztwo za zamknięte. Tymczasem policja zatrzymała kolejną osobę, która może mieć związek ze śmiercią Włoszki. Podobnie jak aresztowani Nigeryjczycy, jest podejrzany o udział w zabójstwie, zbezczeszczenia i ukrycie ciała.

 

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia
Następne newsy »