Koniec wiz do USA. Jest plan, to zmieni wszystko

2018-01-24 17:12 Finanse i Polityka
komentarze ()
Koniec wiz do USA. Jest plan, to zmieni wszystko

Koniec wiz do USA. Jest plan, to zmieni wszystko

2018-01-24 17:12 Finanse i Polityka

To wreszcie koniec wiz do USA. Jest nowy plan, który zmieni dosłownie wszystko. Mamy na to wielkie szanse. Najnowsza kampania może wiele zdziałać.

 

Koniec wiz do USA. Coś co do tej pory było tylko mrzonką i marzeniem, teraz może być realne. Wszystko może się zmienić dzięki jednej kampanii LOT.

 

Okazuje się, że zniesienie wiz do Ameryki może być realne pod warunkiem, że odsetek odmów w amerykańskim procesie wizowym spadnie do 3 proc. Warto wiedzieć, że w tym momencie ten odsetek wynosi 5,9 proc. Wtedy Polska zostanie włączona w Visa Waiver Program.

 

 

Koniec wiz do USA

 

Aby było to możliwe, osoby, które pragną zacząć pracę w Ameryce, a także studenci planujący Work&Travel nie powinny ubiegać się o wizę nieimigracyjną. Koniecznie trzeba pamiętać, aby przedstawić konkretne i wiarygodne powody wyjazdu do Stanów. Ponoć te wszystkie działania mają nam ułatwić zniesienie wiz w naszym kraju.

 

– Z wizami do USA wiąże się wiele emocji i mitów, co powoduje, że Polska nadal jest jednym z niewielu krajów Unii Europejskiej, której obywatele w podróży do USA potrzebują wiz. Naszym celem jest obalenie tych mitów i zachęcenie Polaków, by w ciągu nadchodzących kilku miesięcy występowali o wizę, ale jednocześnie robili to rzetelnie, gdyż każde niewłaściwe aplikowanie kończy się odmową. To z kolei psuje statystyki i powoduje, że Polacy muszą podróżować do USA z wizą w paszporcie – informuje Dyrektor Biura Komunikacji LOT

 

Co ciekawe, plan ten bardzo podoba się władzom USA, które się mu bacznie przyglądają. Zapewniają bowiem, że jeśli koncepcja LOT się powiedzie, wówczas będą przychylne na tyle, by znieść wizy na podróże do USA. Wiele wskazuje więc na to, że plan polskich linii lotniczych zmieni wszystko w kontaktach Polska – USA.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »