Uprawiali seks grupowy w aucie. Skończyło się bardzo źle

2018-01-12 18:37 Świat
komentarze ()
Uprawiali seks grupowy w aucie. Skończyło się bardzo źle

Uprawiali seks grupowy w aucie. Skończyło się bardzo źle

2018-01-12 18:37 Świat

Na zachodzie Rosji, w mieście Kirow młodzi ludzie wypili sporo alkoholu i wsiedli do osobówki. W trakcie jazdy jeden z mężczyzna zaproponował, by siedząca w aucie koleżanka zaczęła uprawiać ze wszystkimi seks oralny. Pani się zgodziła, ale zastrzegła, że zrobi to "po kolei". Kiedy nadeszła kolej kierowcy, mężczyzna zapomniał o tym, że prowadzi i uderzył w dwa inne samochody.

 

Trójka młodych ludzi wsiadła do hyundaia solaris. Wszyscy byli pijani, jednak to nie powstrzymało właściciela osobówki od jazdy samochodem. W trakcie podróży jeden z mężczyzn zaproponował seks i młoda kobieta szybko zgodziła się na taką propozycję.

 

Gdy nadeszła kolej kierowcy i Rosjanka zajęła się nim, mężczyzna kilkakrotnie przejechał na czerwonym świetle. Potem zdekoncentrowany Rosjanin uderzył w hondę zahaczając przy okazji o taksówkarza jadącego chervoletem. 

 

 

Kierowca doznał niegroźnych obrażeń i może mówić o dużym szczęściu, bo nietrudno sobie wyobrazić, co mogło się stać z jego istotnym przecież organem, którym podczas wypadku zajmowała się koleżanka.

 

Po zderzeniu kobieta uciekła z samochodu. Policjantom wytłumaczyła, że bardzo się przestraszyła.

 

W zderzeniu niegroźnie ranny został też inny kierowca. Mężczyzna, który spowodował wypadek najprawdopodobniej straci prawo jazdy i będzie musiał zapłacić gigantyczny mandat. Sytuacja miała miejsce w nocy z 30 na 31 grudnia.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »