Jasnowidz szokuje! Przerażająca wizja dla Polski w 2018

2018-01-06 13:36 Kraj
komentarze ()
Jasnowidz szokuje! Przerażająca wizja dla Polski w 2018

Jasnowidz szokuje! Przerażająca wizja dla Polski w 2018

2018-01-06 13:36 Kraj

Początek roku jest dla każdego z nas momentem idealnym na podsumowania, a także pytania o najbliższą przyszłość. Szczegółowa wizja dla Polski na nadchodzący rok jest naprawdę przerażająca.

 

Jasnowidz Wojciech Glanc, znany brzuchomówca i hipnotyzer, zaczyna rok 2018 od szokującej odpowiedzi na najtrudniejsze pytania o najbliższą przyszłość. Jego słowa są naprawdę niepokojące.

 

Wizja dla Polski przeraża

 

Wizja, jaką dla Polski oraz świata ma Glanc, jest mocno przerażająca. Jego słowa zaniepokoją każdego, kto interesuje się takimi przepowiedniami.

 

– Myślę, że 2018 będzie rokiem coraz silniejszej dyktatury. Ofiar politycznych będzie więcej. Ale społeczeństwo będzie oślepione fałszywymi nowinkami (…) Nie będzie „Polexitu” dopóki złote kielichy jeszcze są po „europejskiej stronie”. Moim zdaniem w 2018 roku atmosfera „antyeuropejska” zacznie narastać. To będzie chaotyczny wrzask „upojonych” polityków. Bezsensowny, nielogiczny, prymitywny. Lecz może ten cicho stojący tłum z pierwszej wizji nie ulegnie tej karczemnej muzyce? (…) sytuacja pogarszać się będzie z dnia na dzień… Już w 2018 zaczniemy dostrzegać koszt zabawy w 500+. Obawiam się wręcz masowych zwolnień z pracy, wzrostu zadłużeń i wzrostu kosztów codziennego życia. Poważne skoki cen, nowe „wynalazki” skarbowe. Będzie ciężko. I coraz ciężej będzie też uciec za granicę… Czeka nas spora nerwówka związania z Koreą i USA.  – przekazał jasnowidz.

 

 

Hipnotyzer przepowiada, że w Polsce czekają nas również huragany, poważna powódź, katastrofa kolejowa, jeden zamach, wzrost agresji na tle rasistowskim.

 

Mężczyzna twierdzi, że prezydent Duda pokaże się z jeszcze gorszej strony, politycy PiS staną się silniejsi, a posłanka Pawłowicz „zostanie przewieziona na taczce w okolicach września”. Znany artysta Disco Polo ogłosi swoją kandydaturę na prezydenta.

 

– Z jakiegoś powodu mam przeczucie, że data 28, 29 lipca i 15, 16 sierpnia będą bardzo znaczące zaznaczył jasnowidz.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia
Następne newsy »