Przepowiedziała ISIS i Brexit. Jej słowa o 2018 przerażają!

2017-12-26 13:51 Świat
komentarze ()
Przepowiedziała ISIS i Brexit. Jej słowa o 2018 przerażają!

Przepowiedziała ISIS i Brexit. Jej słowa o 2018 przerażają!

2017-12-26 13:51 Świat

Jedna z najbardziej znanych na świecie wieszczek, która przewidziała między innymi powstanie Państwa Islamskiego, opowiedziała, co jej zdaniem zdarzy się w 2018 roku. Jej wizje okazują się niezwykle zaskakujące.

 

Baba Wanga, niewidoma jasnowidz z Bałkanów, wiele razy przepowiadała wydarzenia, które rzeczywiście miały miejsce. Wiele z jej przepowiedni się sprawdziło tj. powstanie i wojna z Państwem Islamskim w Syrii i Iraku oraz organizowane przez nich zamachy w Europie, a także odejście Wielkiej Brytanii ze wspólnoty europejskiej.

 

Co nas czeka?

 

 

Jak Baba Wanga widziała więc rok 2018? Wieszczka zapowiadała, że na świecie dojdzie w nim do szczególnej zamiany ról – Chiny wyprzedzą USA i staną się najpotężniejszym państwem na świecie. Jak przekonywuje w swoich przepowiedniach Baba Wanga, pomiędzy państwami dojdzie do bezpośredniego starcia.

 

Wanga twierdziła także, że w 2018 roku dojdzie do odkrycia „nowej formy energii”. Ma ona zostać odnaleziona na… Wenus. Nowe energia będzie nie tylko źródłem konfliktów pomiędzy największymi mocarstwami na świecie ale także powodem, przez który dojdzie do zagłady ludzkości.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »