Z ostatniej chwili: LIKWIDACJA TVP2! Szokujący powód

2017-12-21 16:34 Kraj
komentarze ()
Z ostatniej chwili: LIKWIDACJA TVP2! Szokujący powód

Z ostatniej chwili: LIKWIDACJA TVP2! Szokujący powód

2017-12-21 16:34 Kraj

Ta decyzja jest szokująca. Właśnie podano do wiadomości, że nastąpi likwidacja TVP 2. Tego nikt się nie spodziewał i nikt nie rozumie sytuacji. Powód jest naprawdę szokujący.

 

Trwają właśnie reformy organizacyjne Telewizji Polskiej. Mają być wprowadzone zmiany w kreacji, produkcji, a także w pionach programowania. Pytany o szczegóły dyrektor programu drugiego Telewizji Polskiej, odpowiedział wprost i bez ogródek.

 

 – Niedługo nie będzie mnie na stanowisku, bo po prostu nie będzie Dwójki – przyznał obecny dyrektor stacji Marcin Wolski.

 

Likwidacja TVP 2. Powód jest szokujący

 

 

– Niezależnie od ewentualnych kataklizmów niedługo nie będzie mnie na stanowisku, bo po prostu nie będzie Dwójki (…) Reforma Telewizji Narodowej nie przewiduje bytu samodzielnych anten. Jeśli mam obstawiać, to egzekucja odbędzie się w noc sylwestrową albo noc kupały zaznaczył Wolski.

 

Okazuje się jednak, że TVP2 nie zniknie jako kanał. Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski myśli jedynie o likwidacji struktur osobnej stacji. „Nowym” szefem miałby zostać Mateusz Matyszkowicz, obecny dyrektor TVP1.

 

Oznacza to, że TVP 2 nie będzie już funkcjonowała niezależnie, ale będzie w całości podlegała pod tę samą hierarchę, co TVP 1. Ponoć wprowadzone zmiany mają nie być w ogóle widoczne, lecz dzięki temu obie stacje nie będą transmitować ciekawych programów w tym samym czasie.

 

Lecz skąd takie mocne zmiany? Część mediów spekuluje, że publicznemu nadawcy kończą się pieniądze i nie może sobie pozwolić na utrzymywanie aż dwóch osobnych kanałów telewizyjnych.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »