Przerażona dziewczyna ostrzega inne. Przez ten tampon straciła nogę

2017-12-18 18:36 Świat
komentarze ()
Przerażona dziewczyna ostrzega inne. Przez ten tampon straciła nogę

Przerażona dziewczyna ostrzega inne. Przez ten tampon straciła nogę

2017-12-18 18:36 Świat

Ta młoda dziewczyna doświadczyła czegoś okropnego. Zwykły tampon sprawił, że straciła nogę i musiała pożegnać się z karierą modelki na jakiś czas. Po wielu latach odważyła się stanąć przed obiektywem, żeby ostrzec inne kobiety.

 

Lauren Wasser kilka lat temu straciła nogę w wyniku wstrząsu toksycznego (TSS). Rano zaaplikowała sobie tampon a potem z godziny na godzinę jej stan się mocno pogarszał. W końcu trafiła do szpitala.

 

Nie wiedziała, że umiera

 

Dziewczyna jeszcze tego samego dnia wybrała się na imprezę, ale szybko wróciła do domu, ponieważ czuła się coraz gorzej. Położyła się i zasnęła, a jej matka martwiąc się wysłała do niej policję. Lauren początkowo zbyła funkcjonariuszy, ale oni wrócili po jakimś czasie odnajdując kobietę nieprzytomną na podłodze.

 

 

 – Miałam 41,5 stopni gorączki, nerki ledwo funkcjonowały i dostałam ataku serca –opowiada Wasser. – Dzięki Bogu, w szpitalu był lekarz chorób zakaźnych – jak tylko mnie znaleźli, mój stan pogarszał się tak szybko, że kompletnie nie rozumieli, dlaczego zdrowa 24-latka umiera – dodała z przerażaniem.

 

Przez tampon straciła nogę

 

Po tym jak lekarze odkryli i usunęli tampon, Lauren poczuła się lepiej. Doszło jednak do nieodwracalnych zmian, które okazały się dla kobiety tragiczne. Młoda dziewczyna została pozbawiona nogi ze względu na zgorzel, która pojawiła się poniżej kolana.

 

Teraz, po latach od tej tragedii kobieta musi dbać o nogi, ale lekarze nie wykluczają kolejnej operacji. Dziewczyna znalazła nowy sens w życiu – pragnie ostrzec inne dziewczyny przed niebezpieczeństwem niosącym za sobą TSS, dlatego urządza wiele spotkań i pogadanek na ten temat.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »