Co za wpadka! Gessler przed finałem zdradziła kto wygra "Masterchefa"

2017-12-10 16:17 Kraj
komentarze ()
Co za wpadka! Gessler przed finałem zdradziła kto wygra

Co za wpadka! Gessler przed finałem zdradziła kto wygra "Masterchefa"

2017-12-10 16:17 Kraj

Magda Gessler postanowiła zepsuć widzom oglądanie wielkiego finału programu „Masterchef”. To wielka wpadka celebrytki. Już przed finałem zdradziła kto wygra popularny program?

 

To już szósta edycja jednego z najbardziej ulubionych kulinarnych show w Polsce. Magda Gessler zamieściła na swoim koncie na Facebooku bardzo dwuznaczny tekst.

 

Na fotografii znana restauratorka pozuje z jednym z trzech finalistów. To Mateusz Guncel. Gessler podpisała fotkę tekstem: Kto wygrał? Masterchefa!!!Zapraszam Na Dziendobry tvn… tytuł nowego masterchefa poznacie juz jutro wieczorem … rano spotkanie z wszystkimi potencjalnymi uczestnikami ktorzy sa w finale. Może to oznaczać, że to właśnie młody kucharz wygra show.

 

 

Czyżby przed wielkim finałem wszystko już było wiadomo?

 

Co prawda gwiazda „Kuchennych Rewolucji” i jedna z jurorek  „Masterchefa” nie zdradziła całej prawdy w swoim poście, ale lekka sugestia jak najbardziej się pojawiła.

 

 Wielki finał programu „Masterchef” już dzisiaj o godzinie 20. Główna nagroda powędruje do jednego z trzech uczestników. Wśród nich są: Mateusz Guncel, Mateusz Zielonka i Damian Sobek.

 

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »