Masakra w domku letniskowym. 8-latka widziała jak mordują jej matkę?

2017-12-10 16:12 Świat
komentarze ()
Masakra w domku letniskowym. 8-latka widziała jak mordują jej matkę?

Masakra w domku letniskowym. 8-latka widziała jak mordują jej matkę?

2017-12-10 16:12 Świat

51-letnia Telma Boinville została znaleziona martwa w domku letniskowym w Haleiwa, w stanie Honolulu. W drugim pomieszczeniu znajdowała się jej 8-letnia córka. Mordercy związali dziewczynce ręce i nogi oraz zakneblowali usta. Niewykluczone, że była świadkiem zabójstwa matki. Podejrzani zostali schwytani kilka godzin później.

 

Telma Boinville pracowała na pół etatu jako nauczycielka w szkole podstawowej w Haleiwa. Do pensji dorabiała sprzątaniem domków letniskowych. 51-latka często zabierała do pracy swoją 8-letnią córkę. W dniu zabójstwa, dziewczynka również była z mamą.

 

 

Boinville zginęła od ciosów kijem bejsbolowym. O zbrodnię podejrzewa się 23-letniego Stephena Browna i 20-letnią Hailey Kai Dandurand. Jak podaje "Daily Mail", para wykazała się niespotykaną brutalnością. Po zabiciu Boinville, ukradli jej karty kredytowe i samochód. Schwytano ich kilka godzin później. Oboje śmiali się do kamer ekip telewizyjnych, które nagrywały moment ich aresztowania.

 

Zwłoki 51-latki odkryli turyści z Australii, którzy wynajęli domek na czas wakacji w Honolulu. W drugim pomieszczeniu znaleźli przerażoną córkę 51-latki. Siedziała skrępowana, z torbą na głowie. Policja nie ujawniła, czy widziała zabójstwo matki. Na pewno jednak słyszała jej krzyki.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »