Wyrzucili Magdalenę Ogórek z trzech sklepów w Warszawie!

2017-12-10 16:10 Kraj
komentarze ()
Wyrzucili Magdalenę Ogórek z trzech sklepów w Warszawie!

Wyrzucili Magdalenę Ogórek z trzech sklepów w Warszawie!

2017-12-10 16:10 Kraj

Magdalena Ogórek, była kandydatka na prezydenta Polski i prezenterka TVP Info wyznała na antenie, że wyproszono ją z trzech sklepów w Warszawie. Przyczyną takiego zachowania personelu miał być fakt, iż Ogórek pracuje w telewizji publicznej. Kiedy o tę sytuację dopytywali internauci na Twitterze, dziennikarka dodała, że wszystko działo się na oczach świadków.

 

"Nie mogę uwierzyć, na antenie TVP Info pani Magdalena Ogórek powiedziała że została wyproszona z trzech sklepów w Warszawie, dlatego że dziennikarzy TVP nie obsługują" - napisał jeden z użytkowników Twittera.

 

Jego słowa potwierdziła sama zainteresowana, która wyznała, że nie mówiła o tym wcześniej, bo nie użala się nad sobą. "Ale przy takiej eskalacji przemysłu pogardy sądzę, że trzeba o tym powiedzieć." - dodała Magdalena Ogórek. 

 

 

Była kandydatka SLD na prezydenta Polski stwierdziła, że zajście widzieli świadkowie. Próbowali nawet interweniować. "Świadek sytuacji zadzwonił do menadżerki jednego ze sklepów - pani powiedziała, że skonsultuje się z szefową. Za godzinę oddzwoniła i powiedziała, że szefowa nie widzi nic niewłaściwego w zachowaniu ekspedientki wobec mnie" - wyznała Ogórek. 

 

Dziennikarce TVP Info odpowiedział Radosław Nawrot z "Gazety Wyborczej", który poprosił ją o podanie nazw sklepów, aby zweryfikować, czy rzeczywiście doszło do takiej sytuacji. Magdalena Ogórek nie chciała się jednak na to zgodzić.

 

"Zweryfikujcie najpierw u siebie w "Gazecie Wyborczej" kto kogo molestuje. Jest co robić." - odpowiedziała Magdalena Ogórek. Po chwili dodała, że nie poda nazw w obawie, że przedstawiciele stowarzyszenia "Obywatele RP mogą stłuc w nich szybę, a później dziennikarz "Wyborczej" napisze, że to prawica. "Nie podaję nazw, żeby nie eskalować" - ucięła dyskusję Ogórek.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »