Ruszyła gigantyczna promocja w Rossmannie!

2017-12-09 14:23 Kraj
komentarze ()
Ruszyła gigantyczna promocja w Rossmannie!

Ruszyła gigantyczna promocja w Rossmannie!

2017-12-09 14:23 Kraj

To doskonała wiadomość dla najmłodszych miłośników sieci sklepów Rossmann w całej Polsce. Od 9 do 17 grudnia potrwa nadzwyczajna promocja 2+2. To oznacza, że ci, którzy zaopatrzą się w tych dniach w dwa produkty kosmetyczne, kolejne dwa dostaną gratis! Promocja dotyczy tym razem produktów do pielęgnacji dziecięcej. Dla rodziców to okazja do kupna prezentów dla swoich dzieci na Gwiazdkę.

 

W drogeriach Rossmann będzie obowiązywać promocja na wszystkie produkty do pielęgnacji dzieci oraz dla niemowląt. Co trzeba zrobić, żeby z niej skorzystać? Należy posiadać kartę "Rosnę" lub aplikację mobilną Rossmann. Jeśli ktoś nie posiada pierwszego i nie zdążył pobrać aplikacji, za darmo otrzyma tylko jeden produkt - ten najtańszy. Warto o tym pamiętać przed udaniem się w najbliższych dniach na zakupy.

 

Promocja potrwa do 17 grudnia albo do wyczerpania zapasów. Warto pamiętać, że wszystkie produkty muszą być różne kody kreskowe. To oznacza, że należy wybrać np. czteropak nawilżanych chusteczek i krem z tej samej serii. Poza tym zapłacimy za droższe z wybranych kosmetyków czy akcesoriów. Z promocji możemy skorzystać tylko jeden raz!

 

 

Akcja Rossmanna może zainteresować też np. alergików. Przecież z wielu produktów do pielęgnacji dzieci i niemowląt sami mogą korzystać. W ich składzie znajdują się składniki odpowiednie do pielęgnacji skóry wrażliwej. Do tego mamy produkty o wielofunkcyjnym zastosowaniu, np. nawilżane chusteczki dobrze czyszczą skórzane fotele czy deskę rozdzielczą w samochodzie.

 

Najprawdopodobniej zakupy w ramach promocji 2+2 będzie można zrobić na oba sposoby: osobiście, udając się do najbliższej drogerii Rossmann albo przez internet.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »