Poranny seks lepszy niż wieczorny

2017-12-06 11:39 Ciekawostki
komentarze ()
Poranny seks lepszy niż wieczorny

Poranny seks lepszy niż wieczorny

2017-12-06 11:39 Ciekawostki

Nie ma przyjemniejszego sposobu na dobry początek dnia niż łóżkowe igraszki. Seks po przebudzeniu sprawia, że stajemy się bardziej odporni na stres i wydajniejsi w pracy.

 

Zalet porannego seksu jest całe mnóstwo. Endorfiny czyli hormony szczęścia, które produkujemy podczas orgazmu tłumią ból i pomagają zapomnieć o zmartwieniach. Poza tym seks zmniejsza też poziom hormonu stresu, co dodatkowo relaksuje i korzystnie wpływa na zdrowie. Nie bez znaczenia jest też dotlenienie organizmu. Kochając się oddychamy bardziej intensywnie, dzięki czemu do krwi dostaje się więcej tlenu.

 

 

Nasze ciało potrzebuje go, żeby wytrzymać wysiłek fizyczny związany z seksem. Podczas stosunku pracuje bowiem mnóstwo mięśni. Godzina igraszek w sypialni wiąże się ze spaleniem od 200 do nawet 800 kcal. To znacznie przyjemniejszy sposób na pozbycie się nadwagi niż codzienny poranny jogging.Niestety, seks po przebudzeniu ma też kilka minusów. Przede wszystkim musimy wcześniej wstać, a i tak zwykle mamy mało czasu na igraszki, bo spieszymy się do pracy. Krótsza gra wstępna czasem utrudnia paniom osiągnięcie orgazmu. Na szczęście figle w sypialni można powtórzyć wieczorem. Mało mężczyzn będzie temu przeciwnych.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »