Kaczyński ZAATAKOWANY! Przy wszystkich napluł mu w twarz

2017-12-05 10:45 Finanse i Polityka
komentarze ()
Kaczyński ZAATAKOWANY! Przy wszystkich napluł mu w twarz

Kaczyński ZAATAKOWANY! Przy wszystkich napluł mu w twarz

2017-12-05 10:45 Finanse i Polityka

Tego nikt się nie spodziewał. Partyjnemu koledze Kaczyńskiego puściły nerwy i zaatakował prezesa. Zrobił to bez najmniejszych skrupułów i na oczach wielu świadków. O tym wydarzeniu mówi już cała Polska! 

 

Wszystkim bardzo dobrze znane są sympatie i antypatie, którymi darzy się rząd Prawa i Sprawiedliwości. Jednak totalnym zaskoczeniem jest to, że szef resortu obrony narodowej Antonii Macierewicz nie pała ciepłymi uczuciami do swojego przełożonego i przy wszystkich „pluje mu twarz” obelgami i niewybrednymi komentarzami. Wydawałoby się, że powinni się dogadywać, skoro stoją po tej samej politycznej stronie.

 

Macierewicz „napluł w twarz” Kaczyńskiemu

 

Źródło konfliktu między politykami nieustannie przybiera na sile. Cierpliwość Macierewicza została poddana ogromnej próbie, której nie sprostał. Szefowi resortu obrony narodowej puściły nerwy i publicznie w bardzo ostrych słowach zaatakował prezesa. Robert Mazurek i Igor Zalewski prowadzą rubrykę „Z życia koalicji, z życia opozycji”, w której w satyryczny sposób opisują bieżące wydarzenia polityczne.

 

– Antoni jest autentycznie wkurzony i to nie na Dudę, bo to jasne, ale na Kaczyńskiego. Ostatnio rozmawiał z pewnym konstytucyjnym ministrem, a ten z nami i wypalił wprost, że Kaczyński wszystko przegra, bo za bardzo chce zostać premierem – napisali w swym artykule publicyści.

 

 

Macierewicz: „Kaczyński zwariował”

 

Według dziennikarzy szef resortu obrony jest niezwykle poirytowany tą sytuacją, opisuje ją jako dramat i zapowiada rychłą klęskę rządu i zaprzepaszczenie reform, podobnie jak w przypadku wydarzeń z 2007 roku. To wszystko powoduje, że Macierewicza ogarnia prawdziwa furia, nad którą nie jest w stanie zapanować.

 

– Dlaczego Kaczor to robi? I na to pan Antoni ma odpowiedź prostą: „Kaczyński po prostu zwariował” – napisali Mazurek i Zalewski, powołując się na wypowiedź Macierewicza.

 

Kaczyński chce pozbawić stołka Macierewicza

 

Furia ogarniająca Macierewicza jest tak potężna, że nie jest on w stanie zapanować nad swoim gniewem nawet wtedy, kiedy znajduje się wśród ludzi. Według publicystów i ich źródeł, które są bardzo wiarygodne, jako że pochodzą w wewnętrznego środowiska partii rządzącej, przyczyny tego konfliktu są oczywiste. Macierewicz jest w pełni świadomy tego, że kiedy władzę w rządzie przejmie Kaczyński, a odsunięta zostanie obecnie panująca Beata Szydło, długo nie zagrzeje już miejsca na swoim stanowisku. Według relacji dziennikarzy obecna pozycja Macierewicza w partii jest bardzo niska i zagrożona. Mówi się, że Macierewicz pełni w partii jedynie rolę kozła ofiarnego, na którego zrzucane są wszelkie niepowodzenia rządu.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia
Następne newsy »