Służby ostrzegają! Uważajcie na takie kobiety i dzieci, zabiją was

2017-12-03 14:58 Świat
komentarze ()
Służby ostrzegają! Uważajcie na takie kobiety i dzieci, zabiją was

Służby ostrzegają! Uważajcie na takie kobiety i dzieci, zabiją was

2017-12-03 14:58 Świat

Choć wydaje się to niewyobrażalne, kobiety i dzieci mają stanowić ogromne niebezpieczeństwo dla życia i zdrowia. Cała Europa może stanąć w obliczu zagrożenia, którego nigdy nie widziała. Należy przygotować się na najgorsze.

 

Zatrważające informacje płyną do nas z Niemiec. Tamtejszy Federalny Urząd Ochrony Konstytucji w osobie jego szefa ostrzega przed najmłodszymi i ich matkami. Dlaczego? Z Niemiec do walki po stronie Państwa Islamskiego wyjechało na przestrzeni lat blisko 1000 zradykalizowanych muzułmanów. Choć wróciła zaledwie jedna trzecia z nich, to teraz ich żony i potomstwo mogą kontynuować ich niszczycielskie dzieło na Starym Kontynencie. Uważajcie na takie kobiety i dzieci.

 

Zdaniem polityka z racji indoktrynacji, jaką młodzi Arabowie i ich matki przeszli w szkołach i domach dżihadystów, mogą próbować kontynuować walkę z niewiernymi w ich własnym domu. W tej sprawie udzielił wywiadu agencji Deutsche Presse-Agentur.

 

– Mamy do czynienia z dziećmi, które przeszły w „szkołach” na terenach kontrolowanych przez ISIS pranie mózgu i są w znacznym stopniu zradykalizowane. Ta sytuacja stanowi dla nas problem, ponieważ te dzieci i nastolatkowie mogą być niebezpieczni – powiedział Hans-Georg Maassen.

 

 

Uważajcie na nie

 

Po upadku Państwa Islamskiego w Iraku i Syrii tysiące jego bojowników chce teraz zapewnić bezpieczeństwo swoim rodzinom, które w coraz większej ilości powracają do Niemiec. Tylko w tym kraju aktywnych islamistów, mogących stanowić zagrożenie dla państwa, jest aż 700. Jest to ilość rekordowo wysoka.

 

Niemiecki polityk stwierdził także, iż radykalizacja wspomnianych osób, nie oznacza automatycznie chęci dokonania przez nie zamachu. Zastrzegł przy tym, że zlikwidowanie ISIS w jego miejscu narodzin, nie jest tożsame ze zlikwidowanie wszystkich jego komórek, w tym forów i stron internetowych.

 

– Kobiety, które w minionych latach mieszkały na terenach ISIS, są w takim stopniu zradykalizowane i identyfikują się tak mocno z ideologią ISIS, że śmiało można je nazwać dżihadystkami. Nie oznacza to automatycznie, że są gotowe do dokonania zamachów – powiedział Hans-Georg Maassen.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia
Następne newsy »