Szturm na Biedronkę. Za 2,5 zł sprzedają...

2017-12-01 20:23 Kraj
komentarze ()
Szturm na Biedronkę. Za 2,5 zł sprzedają...

Szturm na Biedronkę. Za 2,5 zł sprzedają...

2017-12-01 20:23 Kraj

Biedronka reklamująca się hasłem „Codziennie niskie ceny” od zawsze cieszy się popularnością wśród łaknących promocji Polaków. Kilkunastometrowe kolejki nie przerażają łowców okazji. Teraz Biedronka wychodzi ze świąteczną promocją, która już podbiła serca klientów! 

 

Najnowsze gazetki z promocjami w Biedronce nawiązują już do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W ofercie znajdziemy świąteczne gadżety, produkty, które są niezbędne do stworzenia wigilijnych potraw, słodkości, a nawet prezenty dla dzieci i dla dorosłych.

 

Obiady za 2,50 zł przyciągają koneserów promocji

 

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia zawsze mocno odbijają się na kieszeniach Polaków. To czas, w którym nie odmawiamy sobie słodkości, ciężkostrawnych potraw i słodkich napojów. Dyskont kolejny raz nas zaskakuje, bo wychodzi z propozycją do klientów, którzy za bardzo dali się ponieść magii świąt, ale również i do tych, którzy po prostu lubią tanie i dobre rozwiązania. W swojej świątecznej gazetce Biedronka proponuje obiad za 10 zł dla 4 osób. Jak więc łatwo obliczyć, koszt posiłku dla jednej osoby to zaledwie 2,50 zł. W przepisach dyskontu jest dokładnie opisane, jak przygotować obiad za 10 zł i których produktów do tego użyć.

 

 

Masło za grosze

 

Ostatnio bardzo nieciekawie prezentowała się sytuacja z masłem. Jego ceny osiągały już niebagatelne kwoty. Biedronka z okazji świąt postanowiła znacznie obniżyć jego cenę. Wiadomo przecież, że masło to produkt, który przyciągnie wszystkie panie domu, zajmujące się gotowaniem i wypiekaniem ciast.

 

Biedronka walczy z LIDL-em o klientów

 

W konkurencyjnym sklepie w LIDL-u też znajdziemy mnóstwo ciekawych promocji, równie atrakcyjnych, jak te przygotowane przez Biedronkę. W LIDL-u dostaniemy nawet sylwestrowe kreacje dla Pań. Ciekawe, jak zareaguje na to Biedronka i czy możliwość zakupy wymarzonej sukienki na Sylwestra przyciągnie klientów. Oba dyskonty walczą ze sobą nieustannie i prześcigają się w promocjach. Im bardziej atrakcyjną ofertę przygotują, tym bardziej przyciągają uwagę Polaków. Miejmy nadzieję, że klientom udzieli się świąteczna aura i w tym roku nie będą ze sobą walczyć i wyrywać sobie produktów.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia
Następne newsy »