Ostrzeżenie! Jan Paweł II przed śmiercią wyjawił jedną z największych tajemnic Kościoła

2017-11-29 17:05 Świat
komentarze ()
Ostrzeżenie! Jan Paweł II przed śmiercią wyjawił jedną z największych tajemnic Kościoła

Ostrzeżenie! Jan Paweł II przed śmiercią wyjawił jedną z największych tajemnic Kościoła

2017-11-29 17:05 Świat

Choć 2017 rok może wydawać się po prostu następnym zwykłym zbiorem 12 miesięcy, wiele wskazuje na to, że czeka nas w nim niemało „atrakcji”. W tym właśnie roku obchodziliśmy setną rocznicę takich wydarzeń jak rewolucja październikowa w Rosji czy objawienie w Fatimie. Zwłaszcza to drugie wzbudza wiele emocji w kręgach wiary, ale nie tylko.

 

Dwie z trzech tajemnic ujawnione zostały dopiero 24 lata po objawieniach w Fatimie. Pierwsza dotyczyła wizji piekła, druga – nabożeństwa do niepokalanego serca Maryi, które ma zbawić świat. Trzecia, która była najstraszniejsza spośród wszystkich, została przekazana na piśmie prosto do Watykanu, gdzie trafiła do archiwów Kościoła katolickiego. Papież za zgodą Łucji w 2000 roku wyjawił, czego ta dotyczyła.

 

Według zapisków, dzieci z Fatimy ujrzeć miały coś na kształt końca Kościoła katolickiego. Widziały bowiem, jak papież razem z niższymi duchownymi katolickimi umiera zadźgany bagnetami i rozstrzelany w drodze na nieznaną górę, gdzie stał drewniany krzyż. Kiedy 17 lat temu papież Jan Paweł II ujawnił treść trzeciej tajemnicy, pojawiły się głosy, że nie powiedział wszystkiego, co wie. Kościół, wraz z wszystkimi jego duchownymi, zawsze mocno sprzeciwiał się tym głosom. W końcu więc zapomniano o trzeciej tajemnicy, wiążąc ją z nieudanym zamachem na Jana Pawła II z maja 1981 roku.

 

Wyjawił tajemnicę, której bronił do końca

 

 

Warto jednak przypomnieć, że choć Watykan przyznał, że wyjawiono wszystko, podkreślił też, że „prorocka misja Fatimy się jeszcze nie skończyła”. Podobnie zresztą twierdziła Łucja, która stwierdziła, że prawda zawarta w tajemnicy cały czas się spełnia. O czym w takim razie mowa? Zadźganie papieża bagnetami miało być jedynie wycinkiem całości. To zapowiedź nie tylko ogromnej wojny, ale także tego, że świat zostanie targany kataklizmami, które zaleją ogromne połacie ziemi.

 

Przepowiednia mówi, że wojna ma zacząć się na Dalekim Wschodzie między Chinami a Rosją. Konflikt potrwa dwa lata, wygrają go Chiny, które całkowicie zdominują Azję. Tymczasem w Morze Karaibskie uderzy meteoryt, który zniszczy większość obu Ameryk i „unieruchomi je na długie lata”. W Europie dojdzie natomiast do kolejnego ogromnego konfliktu zbrojnego. Niemcy zaatakują Polskę, ale według przepowiedni Polska wygra i zdoła odeprzeć atak tylko dzięki jedności i zawierzeniu Matce Boskiej. Na terenie Niemiec dojdzie wtedy do trzęsień ziemi, które sprawią zapaść wielkich terytoriów nad Renem.

 

Finał wojny nowym początkiem

 

Z potężnej wojny, która ogarnie cały świat, wyjdzie cało tylko kilka krajów. W Europie rządy będzie miała sprawować Polska, która stanie się ostoją cywilizacji i wiary. To nasz kraj bowiem podda się opiece Matki Boskiej. Wielka wojna i kataklizmy będą czymś, co znawcy tematu nazywają „drugim potopem”, czyli oczyszczeniem globu z grzechu.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia
Następne newsy »