Milionerzy: Urbański się ZAŁAMAŁ! Uczestnik odpadł na dziecinnie prostym pytaniu

2017-11-28 19:07 Ciekawostki
komentarze ()
Milionerzy: Urbański się ZAŁAMAŁ! Uczestnik odpadł na dziecinnie prostym pytaniu

Milionerzy: Urbański się ZAŁAMAŁ! Uczestnik odpadł na dziecinnie prostym pytaniu

2017-11-28 19:07 Ciekawostki

Nowe edycje kultowych „Milionerów” TVN zaskakują często niespodziewanymi, całkowicie zadziwiającymi pytaniami. Niektóre z nich sprawiają więc uczestnikom ogromny problem, chociaż widzom wydają się banalnie proste. Tak stało się i tym razem, a niepoprawna odpowiedź bohatera odcinka sprawiła, że prowadzący program Hubert Urbański… złapał się za głowę.

 

Pomimo faktu, iż do ścisłego finału „Milionerów” dostają się zazwyczaj naprawdę mądre, dobrze wykształcone osoby, często zdarza im się odpaść na dziecinnie wręcz prostych pytaniach. To samo przytrafiło się właśnie Łukaszowi Grzesiakowi, absolwentowi Szkoły Głównej Handlowej, który był uczestnikiem jednego z ostatnich odcinków teleturnieju.

 

Hubert Urbański zapytał mężczyznę o to, „ile rodzonych córek miała macocha Kopciuszka w baśni braci Grimm”. Mógł on wybrać spośród odpowiedzi: A. Dwie; B. Trzy; C. Cztery; D. Pięć.

 

 

Urbański aż parsknął śmiechem

 

Chociaż Grzesiak zdecydował się na skorzystanie z koła ratunkowego, a dokładnie „telefonu do przyjaciela”, nie był w stanie prawidłowo zmierzyć się z zagadnieniem. Ostatecznie stwierdził on, że macocha Kopciuszka miała trzy, a nie dwie córki, przez co odpadł z programu.

 

Jako że było to dopiero drugie pytanie z serii, mężczyźnie nie udało się zdobyć nawet gwarantowanej nagrody 1000 zł. Jego niewiedza zadziwiła licznych widzów, którzy nie rozumieli, jak uczestnik mógł nie znać odpowiedzi na dziecinnie proste pytanie. Niepoprawny strzał Grzesiaka zadziwił też samego prowadzącego, Huberta Urbańskiego, który w geście wyrażenia swych emocji… złapał się za głowę.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »