Tego jeszcze nie było! Niesamowity produkt w Biedronce za śmieszną cenę

2017-11-27 18:09 Kraj
komentarze ()
Tego jeszcze nie było! Niesamowity produkt w Biedronce za śmieszną cenę

Tego jeszcze nie było! Niesamowity produkt w Biedronce za śmieszną cenę

2017-11-27 18:09 Kraj

Fajny gadżet, który spodoba się każdemu, może być też dobrym pomysłem na bożonarodzeniowy prezent. Jest poręczny, bardzo praktyczny a przede wszystkim bardzo TANI. 

 

Dokładnie dzisiaj do sieci sklepów Biedronka trafia kolejna dostawa praktycznych sprzętów elektronicznych, które nie tylko zachęcają swoją funkcyjnością, ale i ceną. Każdy gadżeciarz na pewno znajdzie coś dla siebie.

 

Grająca lampka

 

Fani muzyki od teraz mogą słuchać jej wszędzie za pomocą słuchawek albo głośników bluetooth. Tę drugą opcję właśnie oferuje Biedronka, która od 27 listopada posiada go w swojej ofercie. Co więcej – to nie jest zwykły głośnik! Poza funkcją słuchania muzyki, jest jeszcze druga, bardzo praktyczna opcja, wykorzystania go jako lampki!

 

 

Hykker Touch BT to solidnie wykonany gadżet, który sprawdzi się w każdych warunkach. Latem z powodzeniem można wykprzystać go podczas wakacji pod namiotem, a zimą – umili długie wieczory kolorowym światłem i spokojną muzyką. A to wszystko za 49,99 zł.

 

Gadżet dla każdego

 

Według recenzji w spidersweb.pl jest to zakup wart swojej ceny. Ze strony wizualnej – bardzo oryginalnie prezentuje się jako kolorowa lampka, z kolei ze strony praktycznej – jest porządnie wykonany, intuicyjny i oprócz łączności Bluetooth jest także szansa podłączenia źródła dźwięku za pośrednictwem wejścia mini-jack 3,5 mm. Głośnik posiadają także czytniki kart microSD do 32 GB, dzięki którym można odtworzyć muzykę z zewnętrznego źródła.

 

Jedynym sporym minusem jest jakość dźwięku wspomnianego gadżetu, ale za tę cenę nie można spodziewać się zbyt wiele.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »