24-latka omal nie straciła wzroku. Zawiniło popularne urządzenie

2017-11-15 18:58 Świat
komentarze ()
24-latka omal nie straciła wzroku. Zawiniło popularne urządzenie

24-latka omal nie straciła wzroku. Zawiniło popularne urządzenie

2017-11-15 18:58 Świat

Mieszkająca w Londynie Emily Smith omal nie straciła wzroku na skutek oparzenia olejkiem eterycznym. 24-latka wlała zmieszaną z wodą substancję do elektrycznego dyfuzora. Kiedy po pewnym czasie chciała wyłączyć urządzenie, para buchnęła jej w twarz. Początkowo kobieta nie odczuwała żadnych dolegliwości, po kilku godzinach jej twarz zaczęła jednak płonąć.

 

Kiedy Emily Smith poczuła, że coś dzieje się z jej twarzą, skontaktowała się z pogotowiem, prosząc o pomoc. Dyspozytor powiedział, by się uspokoiła i poradził żeby obmyła twarz zimną wodą oraz zażyła leki przeciwbólowe. 24-latka posłuchała i poszła spać.

 

Dolegliwości jednak nie minęły. Rankiem Emily z trudem mogła rozpoznać się w lustrze. Na twarzy miała rozległe oparzenie, a jej oczy były zaczerwienione i opuchnięte. 

 

 

Smith natychmiast udała się do szpitala. Tam dowiedziała się, że obmycie twarzy wodą było najgorszym, co mogła zrobić – W rzeczywistości w ten sposób "zamarynowałam" olejek na mojej twarzy – napisała na swoim Facebooku Brytyjka. 

 

Oprócz oparzenia, kobieta doznała uszkodzenia wzroku. Cieszy się jednak, że obrażenia nie są poważniejsze – Mam ogromne szczęście, bo nadal widzę. Mogło być znacznie gorzej – skomentowała Emily. 

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »