Robert Lewandowski nie zagra w meczu POLSKA - URUGWAJ!

2017-11-09 13:38 Sport
komentarze ()
Robert Lewandowski nie zagra w meczu POLSKA - URUGWAJ!

Robert Lewandowski nie zagra w meczu POLSKA - URUGWAJ!

2017-11-09 13:38 Sport

Robert Lewandowski nie wystąpi w meczu Polska – Urugwaj – dowiedział się „Przegląd Sportowy”. Napastnik Bayernu Monachium ma problemy mięśniowe, nie czuje się w pełni komfortowo i dlatego też sztab reprezentacji Polski uznał, że nie ma sensu ryzykować jego zdrowia. W starciu z Urugwajem Adam Nawałka będzie mógł przekonać się, jak jego zespół spisze się bez swojej największej gwiazdy.

 

Odpoczywa od niedzieli 

 

Ryzyko, że kapitana zabraknie w najbliższym spotkaniu Biało-czerwonych istniało od samego początku zgrupowania. W niedzielę po przyjeździe do Warszawy „Lewy” przeszedł badania medyczne (usg i rezonans magnetyczny). Te wykazały problemy mięśniowe, z którymi piłkarz borykał się od spotkania z RB Leipzig.

 

 

Lewandowski odpoczął kilka dni, nie grał w meczu Ligi Mistrzów z Celtikiem Glasgow, ale spędził 90 minut na boisku w sobotnim Der Klassiker przeciwko Borussii Dortmund, w którym strzelił gola. Scenariusz miał powtórzyć się teraz. Kilka dni odpoczynku, zabiegi, ponowne badania, czy wszystko jest okej i występ (przynajmniej 45 minut) z Urugwajem. 

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »