Brutalny atak na Polaka w Londynie! Jest w krytycznym stanie

2017-11-08 12:51 Świat
komentarze ()
Brutalny atak na Polaka w Londynie! Jest w krytycznym stanie

Brutalny atak na Polaka w Londynie! Jest w krytycznym stanie

2017-11-08 12:51 Świat

Tragiczna wiadomość z Wielkiej Brytanii. W Londynie brutalnie skatowano Polaka. Lekarze oceniają jego stan jako krytyczny. 

 

W stolicy Wielkiej Brytanii zaatakowano dwóch mężczyzn, w tym jednego Polaka. Zostali oni skatowani na stacji metra przy Oxford Circus. Obaj pobici zostali natychmiast przewiezieni do szpitala. Nie wiadomo, jaki był powód napaści.

 

Lekarze oceniają stan Polaka jako krytyczny. Mężczyzna ma rany głowy, krwawienie wewnętrzne i złamaną czaszkę. Obrażenia zagrażają jego życiu, wciąż przebywa on w szpitalu. Drugi z mężczyzn doznał tylko lekkich obrażeń głowy i już został wypuszczony do domu.

 

 

Napastników mogło być wielu

 

Policja na razie nie znalazła sprawców. Funkcjonariusze apelują o wszelkie informacje i pomoc w odnalezieniu katów z Londynu. Inspektor londyńskiej policji zaznacza, że napastników mogło być nawet kilku. Nie ma informacji co do ich pochodzenia ani wieku.

 

 To był niezwykle brutalny atak. Prosimy wszystkich, którzy mogli być świadkami zdarzenia o zgłaszanie się na policję – apeluje inspektor londyńskiej policji Mark Summerfield.

 

Polacy mieszkający na wyspach są oburzeni tym, co się stało. To kolejny już atak na Polaków w Wielkie Brytanii.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »