WSTRZĄSAJĄCE informacje. Z Kaczyńskim stało się coś strasznego

2017-11-06 16:09 Finanse i Polityka
komentarze ()
WSTRZĄSAJĄCE informacje. Z Kaczyńskim stało się coś strasznego

WSTRZĄSAJĄCE informacje. Z Kaczyńskim stało się coś strasznego

2017-11-06 16:09 Finanse i Polityka

Jarosław Kaczyński już od tygodnia nie pokazał się publicznie, a na temat jego kondycji zdrowotnej trwają liczne spekulacje. Teraz na jaw wyszły wstrząsające informacje na temat stanu zdrowia lidera PiS.

 

To prawdziwy szok dla zwolenników Prawa i Sprawiedliwości. Choć mówiono, że Jarosław Kaczyński jest jedynie przeziębiony, to światło dziennego ujrzała właśnie straszna informacja. Prezes cierpi z powodu wyjątkowo złośliwego i groźnego wirusa, który wywołał u byłego premiera niezwykle wysoką gorączkę.

 

Feralna wizyta na cmentarzu

 

Jak twierdzi rzecznik PiS Beata Mazurek, prezesa partii pogrążyła wizyta na grobach 1 listopada.

 

 

– Wszystko przez to, że kiedy poczuł się źle nie został w domu, tylko pojechał m.in. we Wszystkich Świętych na grób matki – wyjaśnia Mazurek.

 

Z powodu choroby Kaczyński odwołał już m.in. swoje spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą ws. reformy sądownictwa, a także piątkową naradę kierownictwa PiS ws. rekonstrukcji rządu. Lider PiS nie pojawił się również na kongresie założycielskim nowej partii Jarosława Gowina.

 

Prof. Jadwiga Staniszkis twierdzi, że prezes PiS z powodu kiepskiej kondycji i znużenia niebawem odejdzie z życia politycznego.

 

– Sądzę, że Kaczyński jest zmęczony i czeka na moment, w którym bedzie mógł wycofać się na drugi plan – twierdzi socjolog.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »