Zostawili córkę w domu. Gdy wrócili była martwa

2017-11-05 15:39 Świat
komentarze ()
Zostawili córkę w domu. Gdy wrócili była martwa

Zostawili córkę w domu. Gdy wrócili była martwa

2017-11-05 15:39 Świat

Trwa śledztwo w sprawie brutalnego zabójstwa 16-latki w jednej z kamienic w dzielnicy Tetuan w Madrycie. Rodzice nastolatki wyszli z domu na kilka godzin. Ona została w domu. Gdy wrócili, znaleźli jej ciało w łóżku. Nie żyła. Była naga i miała zmiażdżoną głowę. Według policji dziewczyna najprawdopodobniej została kilkukrotnie uderzona w twarz metalowym narzędziem.

 

Lekarz pogotowia ratunkowego po pojawieniu się na miejscu orzekł zgon nastolatki. Dziewczyna miała rozległe obrażenia twarzoczaszki. Na jej zakrwawionym ciele widocznie były siniaki. Śledztwo ma wyjaśnić dokładne okoliczności zdarzenia.

 

Jak podaje hiszpańska gazeta „El Mundo” rodzice dziewczyny wyszli na kilka godzin z domu zostawiając ją samą. To w tym czasie miała się rozegrać tragedia. Gdy wrócili zastali swą córkę martwą w łóżku. Była naga. Miała liczne obrażenia i zmiażdżoną głowę. 

 

 

Wstępne ustalenia wskazują, że ok. godz. 18.30 dziewczyna otworzyła drzwi do mieszkania dwóm osobom. Sąsiedzi nie słyszeli jednak żadnych podejrzanych odgłosów. O dziewczynie mówili, że zawsze była spokojna i rzadko wychodziła z domu.

 

Adwokaci rodziców zamordowanej 16-latki poinformowali, że o udział w sprawie podejrzewany jest były chłopak dziewczyny. Miał on zniknąć po śmierci 16-latki. W przeszłości miał także zachowywać się agresywnie wobec innej osoby z jej otoczenia. Z kolei jedna z sąsiadek przyznała że podejrzewa o dokonanie morderstwa lokalny „gang Latynosów”, który ma „powodować wiele problemów”. – Wyprowadzałam psa na spacer i zobaczyłam dwóch chłopaków biegnących w tamtą stronę. Gdy wróciłam, na miejscu już była policja – relacjonowała kobieta.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »