Sensacja! Pilot CIA ujawnia. ŻADEN samolot nie uderzył w WTC

2017-11-03 17:37 Świat
komentarze ()
Sensacja! Pilot CIA ujawnia. ŻADEN samolot nie uderzył w WTC

Sensacja! Pilot CIA ujawnia. ŻADEN samolot nie uderzył w WTC

2017-11-03 17:37 Świat

Kontrowersje wokół nowojorskiej tragedii, pomimo upływu lat, nie maleją, a wręcz narastają. Przez 16 lat powstało multum teorii spiskowych popartych filmami.

 

Napędzają je zniknięcia ludzi, konfiskaty filmów rzekomo zaprzeczających oficjalnej wersji, przedziwne dowody, jak słynny paszport jednego z zamachowców znaleziony w ruinach na ulicy (miał znajdować się w stanie nietkniętym) oraz kwestie zamachu na Pentagon i zawalenia się budynku WTC 7, w który z całą pewnością nic nie uderzyło.

 

John Lear twierdzi natomiast, że żaden z terrorystów nie byłby w stanie nawet nakierować maszyny tak pokaźnych rozmiarów na tzw. Twin Towers.

 

Tłumaczy to ich zerowym oblataniem, możliwościami maszyny oraz wytrzymałością konstrukcji wieży, która z resztą zaprojektowana została, aby tego typu atak wytrzymać.

 

 

- Żaden z Boeingów 767 nie uderzył w Bliźniacze Wieże, jak oszukańczo mówili rząd, media, NIST i jej kontraktorzy - zenzał Leach.

 

Odniósł się także do możliwości mechanicznych samych samolotów i ich wytrzymałości na zderzenia.

 

- Takie wypadki nie zdarzają się, gdyż są fizycznie niemożliwe, z następujących powodów: w przypadku uderzenia United Airlines Flight 175 w południową wieżę, prawdziwy Boeing 767, zderzając się nosem z 14-calową kolumną (35,56 cm) rozpocząłby teleskopowanie (zgniótłby się). Ogon poziomy i pionowy natychmiast odleciałby od samolotu, uderzyłby samolot w stalowe kolumny i spadł na ziemię. Żaden z Boeingów 767 nie może osiągnąć prędkości 540 mil na godzinę (810 km/h) na wysokości 1000 stóp na ziemią (330 m) - powiedział emerytowany pilot.

 

Leach twierdzi także, że gdyby faktycznie cokolwiek uderzyło w wieże znaleziono by tego fragmenty w ruinach po budynkach.

 

Mężczyzna przelatał 19 000 godzin. Zeznania złożył w 2014 roku i są one częścią pozwu złożonego przez niego do sądy w Nowym Jorku.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia
Następne newsy »