Rodzice zdruzgotani, 17-letnia córka Englerta w ostrej scenie seksu!

2017-10-11 17:58 Kraj
komentarze ()
Rodzice zdruzgotani, 17-letnia córka Englerta w ostrej scenie seksu!

Rodzice zdruzgotani, 17-letnia córka Englerta w ostrej scenie seksu!

2017-10-11 17:58 Kraj

Rodzice początkującej aktorki nie są jednak zachwyceni ostatnimi poczynaniami 17-letniej Heleny, gdyż ta wystąpiła niedawno w mocnej scenie seksu. Matka i ojciec dziewczyny są oburzeni.

 

Helena jest obyta z kamerą od najwcześniejszych lat, gdyż już w 2002 roku wystąpiła u boku swego ojca w Superprodukcji Juliusza Machulskiego.

 

Obecnie córka Ścibakówny i Englerta pracuje na planie znanego serialu Barwy Szczęścia, emitowanego na antenie TVP.

 

Gra tam zbuntowaną nastolatkę o imieniu Angela, która uwikłała się w romans ze starszym od niej o 20 lat nauczycielem geografii. To właśnie z nim przyszło jej odegrać kontrowersyjną scenę.

 

 

- Byłam bardzo ciekawa tego wątku i bardzo się cieszyłam, że będę mogła zagrać coś tak nietypowego. Romanse się zdarzają, ale taka sytuacja zdarza się bardzo, bardzo rzadko. I to oparta na prawdziwym uczuciu - powiedziała w wywiadzie dla Faktu.

 

Erotyczna scena z udziałem latorośli bardzo nie spodobała się jej zasłużonym dla polskiej kinematografii rodzicom.

 

Ścibakówna i Englert w ostrych słowach mieli skrytykować sposób, w jaki wciąż niepełnoletnia dziewczyna rozpoczyna karierę aktorską.

 

Według Faktu Helena chce natomiast udowodnić, że jest gotowa, by grać w mocnych scenach i twierdzi, że takie początki w telewizji wcale nie zaszkodzą jej karierze.

 

Rodzice 17-latki ponoć nie przyjęli jej argumentów do wiadomości i nadal uważają tego rodzaju kreacje za niebezpieczne dla jej przyszłości.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »