Jolie, Paltrow ujawniają! Dorwał ich seksualny zbrodniarz

2017-10-11 17:55 Świat
komentarze ()
Jolie, Paltrow ujawniają! Dorwał ich seksualny zbrodniarz

Jolie, Paltrow ujawniają! Dorwał ich seksualny zbrodniarz

2017-10-11 17:55 Świat

Współtwórca takich hitów jak Pulp Fiction, Władca Pierścieni: Powrót Króla czy Chicago według dziennika napastował wielkie gwiazdy amerykańskiego kina. Po doniesieniach gazety producent został zwolniony z wytwórni filmowej The Weinstein Company.

 

Do ofiar Weinsteina należą gwiazdy z samego topu Hollywood. Jak wspomina w artykule New York Timesa Angelina Jolie, miała z producentem bardzo złe doświadczenia, dlatego postanowiła, że nie będzie z nim więcej współpracować.

 

Jeszcze cięższe oskarżenia w stronę Weinsteina wysuwa Gwyneth Paltrow, która dostała dzięki niemu angaż w filmie Emma.

 

Według relacji aktorki Weinstein położył dłonie na jej dłoniach sugerując, by poszli do jego sypialni na masaż.

 

Według dziennika producent niemoralne propozycje składał również Rosanne Arquette, z którą współpracował przy okazji kręcenia Pulp Fiction i Wielkiego błękitu.


Niewłaściwego traktowania ze strony miała doświadczyć inna gwiazda Hollywood, Ashley Judd. Ofiarami Weinsteina były jednak nie tylko aktorki, ale również jego asystentki oraz inne pracownice firmy.

 

 

Jak wynika z doniesień New York Timesa producent zapłacił co najmniej ośmiu kobietom za milczenie.

 

W związku z zarzutami o molestowanie seksualne Harvey Weinstein został wyrzucony z wytwórni The Weinstein Company, którą w 2005 roku założył wspólnie ze swoim bratem Robertem.

 

65-letni producent wydał oświadczenie, w którym przeprosił za swoje zachowanie, ale mimo tego zapowiedział, że złoży pozew sądowy przeciwko gazecie.

 

Harvey Weinstein wyprodukował ponad 300 filmów, a jak wyliczył Daily Mail podczas ceremonii wręczenia Oscarów większa liczba laureatów dziękowała jemu niż Bogu.

 

Czy oskarżenia New York Timesa oznaczają dla niego koniec wielkiej kariery?

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »