Jolie, Paltrow ujawniają! Dorwał ich seksualny zbrodniarz

2017-10-11 17:55 Świat
komentarze ()
Jolie, Paltrow ujawniają! Dorwał ich seksualny zbrodniarz

Jolie, Paltrow ujawniają! Dorwał ich seksualny zbrodniarz

2017-10-11 17:55 Świat

Współtwórca takich hitów jak Pulp Fiction, Władca Pierścieni: Powrót Króla czy Chicago według dziennika napastował wielkie gwiazdy amerykańskiego kina. Po doniesieniach gazety producent został zwolniony z wytwórni filmowej The Weinstein Company.

 

Do ofiar Weinsteina należą gwiazdy z samego topu Hollywood. Jak wspomina w artykule New York Timesa Angelina Jolie, miała z producentem bardzo złe doświadczenia, dlatego postanowiła, że nie będzie z nim więcej współpracować.

 

Jeszcze cięższe oskarżenia w stronę Weinsteina wysuwa Gwyneth Paltrow, która dostała dzięki niemu angaż w filmie Emma.

 

Według relacji aktorki Weinstein położył dłonie na jej dłoniach sugerując, by poszli do jego sypialni na masaż.

 

Według dziennika producent niemoralne propozycje składał również Rosanne Arquette, z którą współpracował przy okazji kręcenia Pulp Fiction i Wielkiego błękitu.


Niewłaściwego traktowania ze strony miała doświadczyć inna gwiazda Hollywood, Ashley Judd. Ofiarami Weinsteina były jednak nie tylko aktorki, ale również jego asystentki oraz inne pracownice firmy.

 

 

Jak wynika z doniesień New York Timesa producent zapłacił co najmniej ośmiu kobietom za milczenie.

 

W związku z zarzutami o molestowanie seksualne Harvey Weinstein został wyrzucony z wytwórni The Weinstein Company, którą w 2005 roku założył wspólnie ze swoim bratem Robertem.

 

65-letni producent wydał oświadczenie, w którym przeprosił za swoje zachowanie, ale mimo tego zapowiedział, że złoży pozew sądowy przeciwko gazecie.

 

Harvey Weinstein wyprodukował ponad 300 filmów, a jak wyliczył Daily Mail podczas ceremonii wręczenia Oscarów większa liczba laureatów dziękowała jemu niż Bogu.

 

Czy oskarżenia New York Timesa oznaczają dla niego koniec wielkiej kariery?

Przerażająca choroba Franciszka. Stracił już płuco, okropne wiadomości

Następne newsy »