Męskie prostytutki zarabiają FORTUNĘ. Za noc dostają aż...

2017-10-11 12:23 Ciekawostki
komentarze ()
Męskie prostytutki zarabiają FORTUNĘ. Za noc dostają aż...

Męskie prostytutki zarabiają FORTUNĘ. Za noc dostają aż...

2017-10-11 12:23 Ciekawostki

Mężczyźni wykonujący najstarszy zawód świata są zdecydowanie w mniejszości wobec kobiet trudniących się tą pracą. Nie zmienia to jednak faktu, że radzą sobie całkiem nieźle. Przebadano nawet, ile dokładnie zarabiają „panowie lekkich obyczajów”. Można się naprawdę zdziwić.

 

Okazuje się, że mężczyźni oferujący usługi seksualne zarabiają średnio nawet lepiej niż kobiety zajmujące się tym samym zawodem. Wynika to z tego, że częściej niż panie działają na własną rękę i nie starają się o opiekę sutenerów czy całych mafii zajmujących się ochroną prostytutek.

 

Najwięcej spośród panów świadczących usługi seksualne zarabia 150 złotych z godzinę. Za noc natomiast liczą sobie po 1000 złotych. Oczywiście są także panowie, którzy swoje usługi świadczą za znacznie niższe i wyższe kwoty, jednak ci stanowią jedynie ułamek całości. 8% liczy za godzinę po 50 złotych, a 2% aż 400 złotych.

 

 

Co więcej, względem 2011 roku zanotowano znaczny wzrost cen w świadczeniu usług seksualnych przez panów. Jeszcze 6 lat temu ci za noc liczyli sobie po 700 złotych a za godzinę – 130 złotych. Z całego tego obrazu wysnuwa się jedna spójna wizja całkiem nieźle zarabiających mężczyzn.

 

Wynika z niej bowiem, że nawet przy przepracowanych 10 dniach w miesiącu, podczas których panowie obsługują po 4 osoby, mogą liczyć na 6 tys. złotych. Inaczej jest tylko w Warszawie, gdzie zarabiają nawet po 8 tys. złotych (200 zł za godzinę). Niektórzy z nich, którzy decydują się na pracę 20 nocy w miesiącu, mogą liczyć nawet na… 20 tys. złotych. 

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »