Nie ma już wątpliwości. Te słowa Trumpa to zapowiedź wojny

2017-10-08 17:32 Świat
komentarze ()
Nie ma już wątpliwości. Te słowa Trumpa to zapowiedź wojny

Nie ma już wątpliwości. Te słowa Trumpa to zapowiedź wojny

2017-10-08 17:32 Świat

Donald Trump z pewnością nie jest najbardziej lubianym prezydentem w historii USA. Nie można mu jednak odmówić pierwszeństwa pod względem kontrowersji. Cięty język prezydenta można było poznać już niejednokrotnie. To, co powiedział ostatnio, wzburzyło Amerykę jak nigdy dotąd.

 

45. prezydent USA nie ukrywa swojej nienawiści do Korei Północnej. Trump nie chce już zabaw w kotka i myszkę z Pjongjangiem. Miliarder podkreślił w swojej ostatniej wypowiedzi, że od lat działania władz Ameryki spełzają na niczym. Ma już dosyć „czynienia durniów z negocjatorów USA”.

 

Podkreślił, że mimo płacenia ogromnych kwot i ustalania nowych porządków i porozumień, Korea Północna dalej się zbroi i przygotowuje do wojny. Dlatego też „tylko jedno zadziała”, by uspokoić Kim Dzong Una. Trump niebezpośrednio zapowiedział tym samym rozpoczęcie krwawego konfliktu zbrojnego między USA a Koreą Północną.

 

 

– Prezydenci i ich rządy rozmawiają z Koreą Północną od 25 lat, zawierano porozumienia, płacono wielkie pieniądze. To nie zadziałało, porozumienia były naruszane, nim wysechł na nich atrament, czyniono durniów z negocjatorów USA. Przykro mi, lecz tylko jedno zadziała – powiedział Trump.

 

Prezydent USA próbuje tym samym odpowiedzieć na wzmagającą się agresję Pjongjangu i zapobiec atomowemu atakowi Koreańczyków. Deputowany rosyjskiej Dumy, Anton Morozow, był ostatnio w stolicy „lepszej Korei”. Jak ostrzega, reżim Kima jest naprawdę o krok od zbombardowania USA. Przedstawiono mu nawet obliczenia matematyczne, które świadczą o tym, że za pomocą swojej atomowej rakiety mogą dosięgnąć zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »