Agata Duda ma już dość! WYPROWADZI się od prezydenta

2017-10-06 16:02 Finanse i Polityka
komentarze ()
Agata Duda ma już dość! WYPROWADZI się od prezydenta

Agata Duda ma już dość! WYPROWADZI się od prezydenta

2017-10-06 16:02 Finanse i Polityka

Pierwsza Dama, Agata Duda, wstrząsnęła polską sceną polityczną. Jak się okazuje ma już ona dość i wyprowadzi się od prezydenta.

 

Wcale nie Jarosław Kaczyński czy Zbigniew Ziobro mogą zablokować kandydaturę Andrzeja Dudy w następnych wyborach prezydenckich. Okazuje się, że w Pałacu Prezydenckim nie ma ochoty dłużej siedzieć Agata Duda.

 

Tak przynajmniej wynika z informacji „Polski The Times”. Gazeta twierdzi, że prezydentowa stanowczo zapowiedziała, że bez względu na wszystko w 2020 roku, czyli po zakończeniu obecnej kadencji jej męża, wróci do Krakowa. Dziennikarze swoje rewelacje ponoć potwierdzili w dwóch źródłach.

 

 

Trudno wyobrazić sobie sytuację, w której prezydent sam – niczym słomiany wdowiec -mieszka w Pałacu, a jego żona przyjeżdża do niego okazjonalnie. Raczej niemożliwe jest też to, żeby Duda pełnił funkcję głowy państwa z grodu Kraka. W kuluarach parlamentarnych spekuluje się również, że prezydentowa będzie stanowczo namawiać Andrzeja Dudę do rezygnacji z ubiegania się o reelekcję.

 

Cóż, wygląda na to, że Agata Duda do góry nogami wywróci wszystkie polityczne układanki obozu „dobrej zmiany”.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »