Hajto się przyznał. Na taką głupotę wydał 20 MILIONÓW złotych

2017-10-05 17:59 Ciekawostki
komentarze ()
Hajto się przyznał. Na taką głupotę wydał 20 MILIONÓW złotych

Hajto się przyznał. Na taką głupotę wydał 20 MILIONÓW złotych

2017-10-05 17:59 Ciekawostki

Były reprezentant Polski i legenda niemieckiej Bundesligi znany jest z ekstrawagancji i specyficznego stylu i bycia. Od niedawna jest także komentatorem sportowym, a każda jego wypowiedź prześciga poprzednią w popularności. Hajcie nieobce są także duże wydatki i o nich właśnie opowiedział.

 

Tomasz Hajto, niegdyś znany obrońca, a dziś postać telewizyjna, gościł na słynnych kanapach Kuby Wojewódzkiego. Panowie podjęli temat m.in. ubioru, dzisiejszych piłkarzy, ale też wydatków. To ostatnie zagadnienie wzbudziło wielkie zainteresowanie.

 

 

Wszystko za sprawą tego, co Hajto powiedział o swoim, uznanym przez wielu za najgłupszy, wydatku. Nie była to wcale transakcja jednorazowa, a długotrwała. Chodzi mianowicie o zabawę, na którą przeznaczył gigantyczną sumę. Komentator Polsatu przyznał publicznie, że w czasie kariery „przebalował” aż 20 milionów złotych.

 

Były reprezentant naszego kraju nie przyznał co prawda, co kosztowało go najwięcej i kiedy doszło do wydatku, ale sama suma daje sporo do myślenia. Pomimo szoku, można sobie to jednak wyobrazić. Tomasz Hajto jest postacią ciekawą i lubianą, a informacja o wydaniu 20 milionów na przyjemności dodaje mu jedynie kolorytu jego legendzie.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »