"Bóg nie popełnia błędów". Dziecko umarło w męczarniach przez decyzję rodziców!

2017-10-02 13:08 Świat
komentarze ()

"Bóg nie popełnia błędów". Dziecko umarło w męczarniach przez decyzję rodziców!

2017-10-02 13:08 Świat

Media grzmią od jakiegoś czasu o kontrowersyjnych metodach leczenia, na które decydują się czasami ciężko chorzy ludzie. Dopóki jednak robią to świadomie, sprawa ta nie jest aż tak poruszająca, jak w przypadku brania odpowiedzialności za zdrowie nowo narodzonych dzieci. Ostatnio wskutek działań nieodpowiedzialnych, bardzo religijnych rodziców zmarła bowiem kilkudniowa dziewczynka, u której lekarze wykryli żółtaczkę. 

 

30-letnia Rachel Joy Piland i starszy od niej o sześć lat mąż, Joshua, zdecydowali się zrezygnować z leczenia swej malutkiej córeczki o imieniu Abigail. Lekarze zdiagnozowali bowiem u noworodka żółtaczkę, która doprowadzić mogła do śmierci dziecka.

 

 

Amerykańska para doszła jednak do wniosku, że „Bóg nie popełnia błędów”, dlatego też zabrali dziecko ze szpitala. Po dwóch dniach męki, której towarzyszyła gorączka oraz krwotoki z nosa, dziewczynka niestety zmarła.

 

Kiedy policjanci weszli do domu pary, rodzice klęczeli przy kołysce, w której leżało martwe dziecko, intensywnie się modląc. Amerykanie mają jeszcze dwoje dzieci, których nie będą prawdopodobnie mogli wychować. Obojgu grozi bowiem kara pozbawienia wolności do 15 lat za nieumyślne spowodowanie śmierci córeczki.

Lidl przebije magiczną granicę. Zapłacą kasjerom ponad 4 000 zł miesięcznie

Następne newsy »