Muzułmanki o Europejkach: Są brudne i bez wstydu!

2017-10-02 12:56 Świat
komentarze ()
Muzułmanki o Europejkach: Są brudne i bez wstydu!

Muzułmanki o Europejkach: Są brudne i bez wstydu!

2017-10-02 12:56 Świat

Na łamach jednego z brytyjskich dzienników ukazał się szokujący wywiad. Wynika z niego, co muzułmanki z Wysp myślą o białych kobietach. To, co powiedziały, zadziwia.

 

Angielska dziennikarka i aktywistka, Yasmin Alibhai-Brown przeprowadziła wywiady z żonami członków gangu gwałcicieli z Rotherham, którzy przez kilka lat nie dali się schwytać lokalnej policji. Choć same żyły z przestępcami, którzy napastowali także i je, ich zdanie o rdzennych Brytyjkach i Europejkach jest bardzo niepochlebne.

 

Muzułmanki, z którymi rozmawiała Alibhai-Brown, stwierdziły zgodnie, że europejskie kobiety są „brudne”, „nie mają wstydu”, oraz że „same proszą się o napaść”. Szczególnie ta ostatnia opinia szokuje. Dziennikarka dowiedziała się też, że mężowie kobiet nie tylko nie żałują swoich przestępstw, ale także czują się ofiarami tych, które gwałcili.

 

 

Przy okazji rozmów na jaw wyszły okrutne sposoby, jakimi mężowie zmuszali je do stosunków seksualnych. Z wypowiedzi muzułmanek wynika, że bili je i rzucali o podłogę. Mówią one jednak, że obowiązek oddania się małżonkowi nakłada na nie ich wiara.

 

– Robił to mocno, bolało. To zawsze było bolesne. On mówił, że jestem jego zabawką. Ja mówiłam „nie”, a on rzucał mnie na ziemię i doprowadzał mnie do płaczu. Był jak pies – wyznała.

Lidl przebije magiczną granicę. Zapłacą kasjerom ponad 4 000 zł miesięcznie

Następne newsy »