Penis w "Pszczółce Mai". Rodzice wściekli, producenci przepraszają

2017-09-24 17:57 Kraj
komentarze ()
Penis w

Penis w "Pszczółce Mai". Rodzice wściekli, producenci przepraszają

2017-09-24 17:57 Kraj

Najlepsze filmy oraz seriale animowane, które teoretycznie tworzone są dla dzieci, zazwyczaj zawierają kilka żartów kierowanych głównie do dorosłych. Producenci kultowej bajki nieco zapędzili się chyba jednak w tej kwestii, za co muszą teraz przepraszać zarówno zszokowane dzieci, jak i wściekłych rodziców.

 

Jedna z matek, która wraz ze swoimi pociechami oglądała popularną „Pszczółkę Maję”, zauważyła w jednym z kadrów zadziwiający szczegół. Na drzewie, obok którego przelatywała tytułowa bohaterka, jeden z grafików umieścił rysunek… penisa.

 

Zawstydzeni producenci przeprosili już kobietę oraz wszystkich innych rodziców i dzieci, które mogły zauważyć osobliwy żart. Zapewnili, że tego typu działanie już nigdy się nie powtórzy, a osoba za nie odpowiedzialna zostanie ukarana.

 

 

Trudno będzie jednak zapewne wskazać jednego ze 150 grafików pracujących przy produkcji bajki, który odpowiedzialny jest za umieszczenie rysunku penisa na bajkowym drzewie. Co zadziwiające, każdy odcinek bajki przechodzi przez kontrolę i poprawki około 200 osób, nim oficjalnie trafi do telewizji. Trudno więc uwierzyć w to, że nikt wcześniej nie zauważył bardzo specyficznego żartu.

 

Lidl przebije magiczną granicę. Zapłacą kasjerom ponad 4 000 zł miesięcznie

Następne newsy »