Gwałcił 10-latkę na oczach policji i gapiów. Nie dał się oderwać od dziecka

2017-09-23 17:35 Świat
komentarze ()
Gwałcił 10-latkę na oczach policji i gapiów. Nie dał się oderwać od dziecka

Gwałcił 10-latkę na oczach policji i gapiów. Nie dał się oderwać od dziecka

2017-09-23 17:35 Świat

Niemieckie miasto Tybinga stało się miejscem straszliwego dramatu 10-letniej dziewczynki. Mała Niemka została bowiem brutalnie zgwałcona przez 37-letniego imigranta z Syrii. Napastnik nie chciał oderwać się od ofiary, nawet gdy na miejscu znalazła się policja.

 

Do zdarzenia doszło na szlaku rowerowym z Tybingi do Hirschau w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia. 10-letnia Niemka jechała na rowerze, kiedy niespodziewanie zagrodził jej drogę 37-letni Syryjczyk. Mężczyzna miał zagrozić dziewczynce 28-centymetrowym nożem. W ten sposób zaciągnął ją pod stóg siana, gdzie zmusił do rozebrania i zaczął gwałcić.

 

Krzyki 10-latki dobiegły uszu przechodniów, którzy zjawili się wkrótce na miejscu. Kiedy zobaczyli, co się dzieje, wezwali natychmiast policjanta patrolującego okolicę. Nie byli sami w stanie przeciwstawić się imigrantowi, który groził wszystkim długim nożem.

 

 

Niestety, nawet policjant nie był w stanie odciągnąć gwałciciela od 10-latki. Dopiero brawurowa akcja mundurowego pozbawiła Syryjczyka ostrego narzędzia. Jednak nawet wtedy musiał namęczyć się, by oderwać gwałciciela od ofiary. W końcu jednak przy pomocy przechodniów, którzy go zaalarmowali, udało się unieszkodliwić agresora.

 

37-latek trafił natychmiast do aresztu. Po przejrzeniu jego papierów okazało się, że w Niemczech przebywa od 2014 roku i zdążył już rok przesiedzieć w więzieniu. Skazano go wówczas za kradzież i molestowanie seksualne.

Lidl przebije magiczną granicę. Zapłacą kasjerom ponad 4 000 zł miesięcznie

Następne newsy »