Fani osłupieli po szczerym wyznaniu Wojciechowskiej

2017-09-23 14:58 Kraj
komentarze ()
Fani osłupieli po szczerym wyznaniu Wojciechowskiej

Fani osłupieli po szczerym wyznaniu Wojciechowskiej

2017-09-23 14:58 Kraj

Dziennikarka zasłynęła intrygującymi reportażami z całego świata, podczas kręcenia których nie raz narażała swoje życie i zdrowie. Tym razem jednak jest o niej głośno nie przez kolejną podróż a kontrowersyjne oświadczenie.

 

Wojciechowska udzieliła ostatnio wywiadu dla magazynu "Polki". Była w nim pytana o swoje życie uczuciowe.

 

Podróżniczka od dawna nie była widziana z partnerem u boku. Wiemy, że dwa razy uciekła sprzed ołtarza i pięć razy zerwała zaręczyny.

 
Z tego powodu w mediach zaczęły pojawiać się spekulacje na temat domniemanego homoseksualizmu dziennikarki. Wojciechowska nie kryła w wywiadzie, że słyszała plotki.

 

 

- Też słyszałam takie doniesienia na swój temat. Bo wiesz, jeśli kobieta jest niezależna, samodzielna i nie potrzebuje pokazywać się ze swoim mężczyzną publicznie, to na pewno jest lesbijką - skomentowała sprawę podróżniczka.

 

Dziennikarka nie zdementowała nigdy oficjalnie plotek na temat swojej orientacji seksualnej. Możliwe że pojawi się ich więcej. Wojciechowska przyznała bowiem, że… chciałaby mieć żonę!

 

- Wspaniale byłoby mieć żonę w tradycyjnym, dziś już trochę nieaktualnym znaczeniu. Taką, która sprawia, że kiedy wracasz, masz ugotowane, posprzątane, a zadbane dzieci czekają z utęsknieniem - wyznała w wywiadzie Wojciechowska.

Lidl przebije magiczną granicę. Zapłacą kasjerom ponad 4 000 zł miesięcznie

Następne newsy »