Po pobycie w szpitalu Kukiz zmienił się nie do poznania. Efekty odczujemy wszyscy

2017-09-16 14:41 Finanse i Polityka
komentarze ()
Po pobycie w szpitalu Kukiz zmienił się nie do poznania. Efekty odczujemy wszyscy

Po pobycie w szpitalu Kukiz zmienił się nie do poznania. Efekty odczujemy wszyscy

2017-09-16 14:41 Finanse i Polityka

Część internautów sugerowała, że hospitalizacja spowodowana jest alkoholem i narkotykami. Teraz Kukiz sam ujawnia prawdę.

 

Lider ruchu Kukiz'15 trafił do szpitala. Niedługo później sam poinformował na swoim Facebooku, co wynikło z badań: zaburzenia czynności wentylacyjnej płuc i zmiany miażdżycowe.


 Niektórzy internauci sugerowali, że pobyt w szpitalu spowodowany jest alkoholizmem i narkotykami. Paweł Kukiz jednoznacznie zaprzecza tym hipotezom.

 

- Tak, piszą: Zapił, zaćpał! Stoczyłem przed laty ciężką walkę z nałogiem alkoholowym. Powiedziałem o tym publicznie, bo chciałem dać nadzieję innym, że można z tego wyjść - podkreśla polityk.

 

W szpitalu wylądował po tym, jak wrócił z domu po koncercie. Mimo udziału w polityce - Kukiz nadal koncertuje, najczęściej na charytatywnych imprezach.

 

 

- W krótkim czasie zagrałem 15-20 koncertów, także w Stanach. Wylądowałem w Polsce,  miałem dzień przerwy. Potem znów skumulowało się mnóstwo zajęć: spotkań z ludźmi, koncert w Kaliszu. Wróciłem z niego do domu i straciłem świadomość - wyjaśnia lider stowarzyszenia Kukiz’15.

 

Podkreśla, że teraz zamierza o siebie dbać. Przestał pić energetyki, których potrafił "zrobić" 6-10 dziennie. Ogranicza palenie, a do końca pobytu w szpitalu zamierza całkowicie rzucić.

 

Serdecznie zachęca swoich rówieśników, żeby regularnie badać swoje zdrowie. Sam nie był u lekarza od 20 lat. Teraz się to na nim mści.

 

Co więcej, pobyt Kukiza w szpitalu odbije się na nas wszystkich. Po wyjściu ze szpitala chce się on bowiem zająć się reformą służby zdrowia.

 

Ma nadzieję, że będzie mógł ją reformować z perspektywy pacjenta, a nie tylko posła.

Lidl przebije magiczną granicę. Zapłacą kasjerom ponad 4 000 zł miesięcznie

Następne newsy »