Te stworzenia pogryzły go na plaży. Nie mógł zatamować krwawienia

2017-08-07 17:48 Świat
komentarze ()
Te stworzenia pogryzły go na plaży. Nie mógł zatamować krwawienia

Te stworzenia pogryzły go na plaży. Nie mógł zatamować krwawienia

2017-08-07 17:48 Świat

To, co przydarzyło się 16-letniemu Samowi z Australii napawa przerażeniem. Nastolatek wypoczywał na na plaży w Melbourne w Australii. Kiedy wszedł do wody, zaatakowały go bardzo agresywne pasożyty, które nagle pojawiły się w morzu. Przypominające pluskwy stworzenia wgryzły mu się w nogi.

 

Stworzenia momentalnie rzuciły się na nastolatka, który wszedł do wody. Maleńkie stworzenia oblepiły obie nogi chłopka i dosłownie zaczęły je pożerać. Kiedy ojciec nastolatka zobaczył co się dzieje od razu pośpieszył synowi na ratunek. Mężczyzna próbował zatamować krwotok, jednak bezskutecznie.

 

Lekarze stwierdzili, że nigdy dotąd nie spotkali się z takim przypadkiem. Również oni nie byli w stanie od razu zatamować intensywnego krwawienia.

 

 

- Na podłodze pojawiła się gigantyczna kałuża krwi. Nikt nie wiedział, co ukąsiło chłopka. Wezwano mnóstwo ekspertów, m.in. toksykologów. Żaden ze specjalistów nie potrafił wyjaśnić co się stało. Na szczęście w końcu udało się zatamować krwotok - mówił zdenerwowany ojciec pogryzionego nastolatka. 

 

Postanowił odkryć na własną rękę, co zaatakowało jego syna. Mężczyzna udał się na feralną plażę i zastawił pułapkę na pasożyty w postaci siatki wypełnionej surowym mięsem. Udało mu się złapać kilka tajemniczych stworzeń. Zdaniem specjalistów, te tajemnicze morskie pasożyty, mogą być mutacją, tzw. wszy morskich, które żywią się padliną i żyją w chłodnych wodach.

 

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »